Dominikánská republika zájezdy

Zájezdy Dominikánská republika

Chystáte se vydat na dovolenou a Dominikánská republika je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Dominikánské republiky, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat komplex Casa de Campo s letními sídly amerických boháčů v Bayahibe, krásnou pláž s jasně bílým pískem v Boca Chica nebo třeba více jak 30 potápěčských lokalit nejen na ostrovech, ale i v jeskyních ve vnitrozemí či luxusní golfový klub Los Marlins v Juan Doliu?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Dominikánské republiky. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Dominikánské republice nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Dominikánské republiky vybíráme

whala ! bávaro ***
22.6.(Pá) - 29.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel*** whala ! bávaro, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
32.601,- Kč, 29.549,- Kč
Whala! Bavaro ***
20.6.(St) - 28.6.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel*** Whala! Bavaro, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
35.090,- Kč, 32.090,- Kč
Be Live Experience... ****
23.6.(So) - 30.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel**** Be Live Experience Hamaca, Boca Chica - foto objektuletecky, all inclusive
32.320,- Kč
Grand Oasis Punta... *****
20.6.(St) - 28.6.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel***** Grand Oasis Punta Cana, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
37.290,- Kč, 34.390,- Kč
Grand Bahia... ***
20.6.(St) - 28.6.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel*** Grand Bahia Principe Turquesa, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
38.090,- Kč, 35.090,- Kč
Carabela Beach... ****
23.6.(So) - 30.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel**** Carabela Beach Resort, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
35.100,- Kč
do Dominikánské republiky - oblasti

Kam na zájezd do Dominikánské republiky

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Dominikánské republice.

Letní zájezdy do Dominikánské republiky

Zájezdy Dominikánská republika - ilustrační fotografie Zájezdy Dominikánská republika - ilustrační fotografie Zájezdy Dominikánská republika - ilustrační fotografie

Dominikánská republika se stala v posledních letech rájem turistů, kteří přilétají na mezinárodní letiště, kterými jsou Santo Domingo, Puerto Plata, Punta Cana, La Romana, Samaná / El Catey a Santiago de los Caballeros / Cibao, ale k dispozici jsou i další letiště menší jako například Santo Domingo / Herrera. Podle publikovaných údajů je v sezóně vypravováno až 200 letů denně. Dovolená v Dominikánské republice již nemusí být nesplnitelným snem ani pro naše občany. Na dlouhé vzdálenosti je možné se dopravit za přijatelné ceny klimatizovanými autobusy regionálních dopravců. V zemi jsou autobusová nádraží kde cestující nastupují často i během trasy. Mezi velkými městy jako Santiago - Santo Domingo jezdí tyto autobusy denně, často dokonce v hodinových intervalech.

Silniční síť je převážně na slušné úrovni. Dálnice a rychlostní komunikace jsou většinou v dobrém stavu. Na venkově se často místo silnic používají cesty a ani nejsou jako silnice značeny. Vnitrozemské silnice, jako například v pohoří Cordillera Central, jsou mnohdy v lepším stavu než mnohem používanější komunikace na severním pobřeží. S pronájmem auta nejsou žádné problémy. Ve větších městech a turistických centrech mají zastoupení všichni světoví pronajímatelé. Krom toho existují i místní půjčovny, ty však mají často v nabídce auta starších typů. Ceny jsou velmi rozdílné a obecně se dá říci, že pronájem na místě je dražší, než rezervace předem, například přes internet. Před pronájmem auta je dobré mít již jisté zkušenosti s místním pojetím dopravních předpisů.

V Dominikánské republice je více národních parků a chráněných oblastí. Parque Nacional Monte Cristi se nachází na severozápadě a patří k němu sedm ostrovů v Bahía de Monte Cristi. Jedná se o suchou oblast s mangrovníkovými porosty a koloniemi ptáků. Parque Nacional Isabel De Torres je v Puerto Plata - kde se lanovkou Teleférico vyjede do výšky téměř 800 metrů. Zde se nachází socha Krista a botanická zahrada, mimo jiné i s místními orchidejemi. Parque Nacional Isla Cabritos na ostrově Isla Cabritos je na jihozápadě země, blízko u hranic s Haiti. Nachází se v něm slané jezero Lago Enriquillo a to v hloubce 35 metrů pod hladinou moře. Z živočichů tu jsou k vidění krokodýli, varani a plameňáci.

Nejdůležitější kulturní událostí roku pro dominikánskou rodinu je karneval. Ty nejznámějšíí se pořádají v La Vega a Santo Domingu. Mnoho obyvatel se do těchto akcí s radostí a nadšením zapojuje. Oslavy vrcholí každoročně 27. února, ale již týdny předem se pořádají po celé zemi průvody místní. Na severním pobřeží se ve městě Rio San Chuan se takový karneval pořádá pod názvem Carnaverengue.

Na jihozápadě Dominikánské republiky je také místo nazývané "magnetický pól". Na něm se auta, údajně působením zemských magnetických sil, pohybují do kopce. To je sice fyzikálně vzato nemožné, ale mnoho lidí tuto situaci na vlastní oči vidělo a přísahají, že tomu tak skutečně je. Vědecké posouzení sice ukázalo, že se jedná o zajímvý optický klam, ale to na poutavosti místa nemůže nic změnit. Dominikánská republika je také pokládána za sňatkový ráj a mnoho prominentních osobností této skutečnosti využilo. Za všechny lze jmenovat Michaela Jacksona a Lisu Marii Presley. Na malém ostrůvku Cayo Levantado, ležícím v blízkosti polostrova Samaná, bylo natáčeno několik známých televizních seriálů a také některé záběry filmu Jurský park.

Dominikánská republika - další odkazy

Dominikánská republika - mohlo by vás zajímat

V posledních letech se stále oblíběnější turistickou destinací stává Dominikánská republika. Mnoho turistů přijíždí s nadšením z nových zážitků, které jim tato exotická země dokáže nabídnout. V místech kde se kloubí luxus, úchvatná příroda, historické památky, najdeme i zákoutí dosud neprozkoumaná. Více informací o možných místech dovolené v této destinaci naleznete na stránkách, jejichž hlavním tématem je právě Dominikánská republika.

Pro zájezdy do Dominikánské republiky na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Dominikánské republiky to správné místo, kde začít.

Dominikánská republika - alternativní nabídky

Zájezdy Do Dominikánské republiky ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Dominikánské republice nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist