Zájezdy do Boca Chica

Zájezdy Boca Chica

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Boca Chica. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Dominikánské republice strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Boca Chica, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Boca Chica

Hotely v Boca Chica

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Be Live Experience Hamaca BeachHotel****
Boca Chica

Hotel**** Be Live Experience Hamaca GardenHotel****
Boca Chica

Hotel**** Be Live Experience Hamaca SuiteHotel****
Boca Chica

Hotel**** Be Live Hamaca BeachHotel****
Boca Chica

Hotel*** Bellevue Dominican BayHotel***
Boca Chica

Hotel*** Don Juan Beach ResortHotel***
Boca Chica

Zájezdy do Boca Chica

Zájezdy Boca Chica - ilustrační fotografie Zájezdy Boca Chica - ilustrační fotografie Zájezdy Boca Chica - ilustrační fotografie

Boca Chica je plážové letovisko vzdálené asi 40 kilometrů od mezinárodního letiště a hlavního města Dominikánské republiky Santo Dominga. Jeho hlavním skvostem je nádherná 2 kilometry dlouhá pláž pokrytá jemným pískem. Klidná mořská laguna poskytuje ideální podmínky zejména pro rodiny s dětmi. Původně malá rybářská vesnička dnes žije turistickým ruchem. Najdete zde spoustu malých restaurací a kaváren, obchůdků se suvenýry nebo hudebníky v ulicích. Večer městečko ožívá a nabízí nepřeberné možnosti nočního vyžití. Oblíbenými místy pro výlety je kromě návštěvy hlavního města také potápění v mořském parku La Caleta nebo návštěva kouzelných ostrůvků Saona a Catalina.

Boca Chica - další odkazy

Zájezdy Boca Chica - mohlo by vás zajímat

Na stránce Boca Chica last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Boca Chica. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Boca Chica - alternativní nabídky

Na zájezd Do Boca Chica ne? Co zkusit v Dominikánské republice něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Boca Chica nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Dominikánské republiky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist