Zájezdy do La Romany

Zájezdy La Romana

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do La Romany. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Dominikánské republice strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do La Romany, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v La Romaně

Hotely v La Romaně

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Viva Dominicus BeachHotel***
La Romana

Zájezdy do La Romany

Zájezdy La Romana - ilustrační fotografie Zájezdy La Romana - ilustrační fotografie Zájezdy La Romana - ilustrační fotografie

La Romana je relativně malé město rozkládající se na jižní části ostrova Hispaniola. Každého návštevníka překvapí dokonale čisté a upravené ulice. Blahobyt města zajišťuje již od 30.let minulého století největší cukrovar v Dominikánské republice. Oblast je zřejmě nejvyhledávanějším turistickým místem v Dominikánské republice. Rozkládá se na 7000 akrech nádherně zvlněné zelené krajiny. Tento rezort byl vybudován právě majitely cukrovaru a přímo na jeho pozemku se nachází jedny z nejluxusnějších vil, převážně amerických boháčů a představitelů show-businessu. Ve zdejším amfiteátru, který pojme na 5000 diváků, se pořádají koncerty největších hvězd amerického uměleckého nebe.

La Romana - další odkazy

Zájezdy La Romana - mohlo by vás zajímat

Na stránce La Romana last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do La Romany. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

La Romana - alternativní nabídky

Na zájezd Do La Romany ne? Co zkusit v Dominikánské republice něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do La Romany nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Dominikánské republiky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

6.9.2017
Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017. Hotel Turquesa Playa… [více]

2.8.2017
Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín… [více]

11.7.2017
Prázdniny na ostrově Kréta

Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy. Objekt Gortyna *** se nachází 12… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist