Zájezdy do Punta Cany

Zájezdy Punta Cana

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Punta Cany. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Dominikánské republice strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Punta Cany, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Punta Caně

Hotely v Punta Caně

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Bahia Principe AmbarHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Bahia Principe BavaroHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Bahia Principe EsmeraldaHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bavaro BeachHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bávaro BeachHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bavaro Palace DeluxeHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bavaro Palace DeluxeHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bavaro Palace DeluxeHotel*****
Punta Cana

Hotel**** Bavaro PrincessHotel****
Punta Cana

Hotel***** Bavaro PrincessHotel*****
Punta Cana

Hotel**** Be Live Grand Punta CanaHotel****
Punta Cana

Hotel***** Breathless Punta CanaHotel*****
Punta Cana

  Následující Zobrazit následující hotely v Punta Caně1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Zájezdy do Punta Cany

Zájezdy Punta Cana - ilustrační fotografie Zájezdy Punta Cana - ilustrační fotografie Zájezdy Punta Cana - ilustrační fotografie

Lokalita Punta Cana byla ještě nedávno neznámou částí pobřeží na jihovýchodě Dominikánské republiky zarostlá bambusovými houštinami a z větší části nedostupná. Celá oblast však zaznamenala v posledních letech bouřlivý rozvoj a stala se turisticky velmi vyhledávanou lokalitou. Nezapomenutelné jsou zejména rozsáhlé pláže s jemným bílým pískem obklopené palmami. Nově vybudované letiště Punta Cana je pozoruhodné svou stavbou, která obdržela několik prestižních architektonických ocenění. Střechy terminálů jsou pokryty palmovými listy a celý komplex by pak měl připomínat taínskou vesnici. Na pláži Bavaro v letovisku Punta Cana se nalézá přes 30 luxusních turistických komplexů. Celá přes 30 kilometrů dlouhá pláž je ideálním místem pro provozování vodních sportů a pro večerní romantické procházky. Punta Cana se díky překrásné pláži a a úrovni služeb se stala jedním z nejvyhledávanějších letovisek v celé karibské oblasti.

Punta Cana - další odkazy

Zájezdy Punta Cana - mohlo by vás zajímat

Na stránce Punta Cana last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Punta Cany. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Punta Cana - alternativní nabídky

Na zájezd Do Punta Cany ne? Co zkusit v Dominikánské republice něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Punta Cany nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Dominikánské republiky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist