Zájezdy do Punta Cany

Zájezdy Punta Cana

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Punta Cany. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Dominikánské republice strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Punta Cany, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Punta Caně

Hotely v Punta Caně

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Bahia Principe AmbarHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Bahia Principe BavaroHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Bahia Principe EsmeraldaHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bavaro BeachHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bávaro BeachHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barceló Bavaro BeachHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barceló Bavaro PalaceHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bavaro Palace DeluxeHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bavaro Palace DeluxeHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Barcelo Bavaro Palace DeluxeHotel*****
Punta Cana

Hotel**** Bavaro PrincessHotel****
Punta Cana

Hotel***** Bavaro PrincessHotel*****
Punta Cana

Hotel***** Bavaro PrincessHotel*****
Punta Cana

  Následující Zobrazit následující hotely v Punta Caně1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10

Zájezdy do Punta Cany

Zájezdy Punta Cana - ilustrační fotografie Zájezdy Punta Cana - ilustrační fotografie Zájezdy Punta Cana - ilustrační fotografie

Lokalita Punta Cana byla ještě nedávno neznámou částí pobřeží na jihovýchodě Dominikánské republiky zarostlá bambusovými houštinami a z větší části nedostupná. Celá oblast však zaznamenala v posledních letech bouřlivý rozvoj a stala se turisticky velmi vyhledávanou lokalitou. Nezapomenutelné jsou zejména rozsáhlé pláže s jemným bílým pískem obklopené palmami. Nově vybudované letiště Punta Cana je pozoruhodné svou stavbou, která obdržela několik prestižních architektonických ocenění. Střechy terminálů jsou pokryty palmovými listy a celý komplex by pak měl připomínat taínskou vesnici. Na pláži Bavaro v letovisku Punta Cana se nalézá přes 30 luxusních turistických komplexů. Celá přes 30 kilometrů dlouhá pláž je ideálním místem pro provozování vodních sportů a pro večerní romantické procházky. Punta Cana se díky překrásné pláži a a úrovni služeb se stala jedním z nejvyhledávanějších letovisek v celé karibské oblasti.

Punta Cana - další odkazy

Zájezdy Punta Cana - mohlo by vás zajímat

Na stránce Punta Cana last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Punta Cany. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Punta Cana - alternativní nabídky

Na zájezd Do Punta Cany ne? Co zkusit v Dominikánské republice něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Punta Cany nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Dominikánské republiky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist