Egypt zájezdy

Zájezdy Egypt

Chystáte se vydat na dovolenou a Egypt je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Egypta, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat 7 kilometrů vzdálenou potápěčskou lokalitu Blue Hole (Modrá díra) s více než 100 metry hloubky v Dahabu, letovisko, kterému se říká "egyptské Benátky" v El Gouně nebo třeba muzeum mořské biologie či "českou" restauraci Praha Cafe v Hurghadě?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Egypta. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Egyptě nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Egypta vybíráme

Panorama Naama... ****
25.6.(Po) - 2.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Panorama Naama Heights, Sharm el Sheikh - foto objektuletecky, all inclusive
7.490,- Kč
Coral Hills Resort ****
25.6.(Po) - 2.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Coral Hills Resort, Sharm el Sheikh - foto objektuletecky, all inclusive
9.990,- Kč, 7.990,- Kč
Falcon Hills ****
25.6.(Po) - 2.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Falcon Hills, Sharm el Sheikh - foto objektuletecky, all inclusive
13.590,- Kč, 7.990,- Kč
Falcon Naama Star ***
25.6.(Po) - 2.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel*** Falcon Naama Star, Sharm el Sheikh - foto objektuletecky, all inclusive
13.990,- Kč, 7.990,- Kč
Hawaii Palm Resort ****
19.6.(Út) - 26.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Hawaii Palm Resort, Hurghada - foto objektuletecky, all inclusive
13.690,- Kč, 8.690,- Kč
Caesar Palace ****
19.6.(Út) - 26.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Caesar Palace, Hurghada - foto objektuletecky, all inclusive
13.690,- Kč, 8.690,- Kč
do Egypta - oblasti

Kam na zájezd do Egypta

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Egyptě.

Letní zájezdy do Egypta

Zájezdy Egypt - ilustrační fotografie Zájezdy Egypt - ilustrační fotografie Zájezdy Egypt - ilustrační fotografie

Egypt, je země opředená bájnou historií, země plná archeologických památek a také země arabského luxusu. Díky nebývalé publicitě se Egypt stává místem, které mnoho lidí volí jako cíl svých zájezdů, ale také jako místo kam lidé cestují s předsudky a s pocitem vzrušení a očekávání.

Pokud jde o Egypt jako celek, jsou to nekonečné písky pouště, skrývající poklady v podobě pyramid a sfing. Stačí však několik hodin jízdy autem z Káhiry nebo z Údolí králů a jsme u nejteplejšího moře na naší planetě. Jeho teplota nikdy neklesá pod 19°C, což umožňuje provozování vodních sportů a koupání po celý rok. To vše je nám nyní dostupné a vzhledem k podmínkám nemusí být zájezdy do této oblasti nedosažitelným snem.

Egyptské břehy jsou omývány Středozemním a Rudým mořem. To, oproti svému názvu, je ve skutečnosti tmavěmodré a barva vody se mění u jeho pobřeží od azurové až po tyrkysovou. Odstín barev je působen korály, jejichž útesy se nacházejí často už půl metru pod vodní hladinou.

Hlavním turistickým střediskem je Hurghada. Je to ráj pro potápěče a rybáře, kteří se sem sjíždějí ze všech koutů světa a také pro všechny, kteří mají rádi vodní sporty. Písečné pláže, rozpostírající se na jih, svádí zase ty, kteří sem přiletěli jen za sluncem a koupáním.

V Egyptě se staly velice oblíbené výletní plavby po hladině Rudého moře buď na lodi se zakleným dnem, kde se dá pozorovat bez smočení nohy pozoruhodný podmořský život, nebo bez něj. Často poplujete okolo zakotvených lodí, z jejichž palub skáčou do vody potápěči s potápěčským zařízením, nebo děti s brýlemi a ploutvemi. Všichni chtějí na vlastní oči sledovat skrytý život pod vodní hladinou.

Dalším vzácným místem je poloostrov Sinaj. Ani nevíme kde vznikla pověra, že ten, kdo vystoupí za úsvitu na jeho vrchol, horu Sinaj (2285 m n. m.), tomu budou odpouštěny všechny jeho hříchy. S jistotou můžeme pouze říci, že odvážlivci, kteří se odhodlají vylézt na tento vrchol za tmy, čeká nezapomenutelný zážitek při pohledu na první zlatožluté, jasné sluneční paprsky. Pouze v tomto okamžiku je možné zúčastnit se svaté mše, která je sloužena na Mojžíšově hoře jen jednou denně a to právě za úsvitu. Je to místo kde uzavřel Mojžíš úmluvu s Bohem a obdržel dvě tabule se sepsaným desaterem božích přikázání. Na tuto chvíli pak vzpomínají všichni a málokdo si pamatuje na námahu nočního výstupu.

Cesta na Mojžíšovu horu je jednou ze zajímavostí, které poloostrov Sinaj nabízí. Většinu turistů však přitahují přímořská letoviska svým nočním životem, písečnými, plážemi a korálovými útesy se spoustou tropických ryb. Na Sinaji si přijdou na své jak ti, co touží po slunci a teplé vodě, tak poutníci a lovci podmořských pokladů. Ty je možné lehce nalézt, protože umístění a obsah potopených lodí je velmi dobře popsán. Tento způsob odpočinku vyhovuje zvláště milovníkům dobrodružství. Silné dojmy však nečekají jenom pod vodou, stačí se prostě rozhodnout pro zájezd právě sem a strávit zde nezapomenutelné chvilky.

Jet do Egypta a neuvidět starověké divy světa, popravdě řečeno, není ani možné. Stačí necelé čtyři hodiny letadlem z České republiky a ocitnete se v této báječné zemi. Každého zaskočí svojí krásou, rozsahem a velkolepostí pamětihodností. Před obrovskými sochami si člověk připadá zcela nepatrný, nad jemným půvabem obrázků v hrobkách se mu tají dech, pyramidy jsou úžasné, rozsáhlé chrámové komplexy přímo herkulovsky obrovité. Zážitky pro vás budou skutečně nezapomenutelné a budete se sem rádi vracet.

Egypt - další odkazy

Egypt - mohlo by vás zajímat

Kam v Egyptě na výlet? Co určitě stojí za to vidět a čeho naopak nemusíte litovat když nenavštívíte? Články o egyptských památkách, cestopisy, texty o potápění, praktické cestovatelské zkušenosti a spoustou dalších zajímavostí naleznete na webu zaměřeném na Egypt a cestování.

Pro zájezdy do Egypta na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Egypta to správné místo, kde začít.

Egypt - alternativní nabídky

Zájezdy Do Egypta ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Egyptě nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist