Zájezdy do Hurghady

Zájezdy Hurghada

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Hurghady. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Egyptě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Hurghady, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Hurghadě

Hotely v Hurghadě

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Aladdin Beach ResortHotel***
Hurghada

Hotel**** Aladdin Beach ResortHotel****
Hurghada

Hotel**** Aladdin Beach ResortHotel****
Hurghada

Hotel**** Aladdin Beach ResortHotel****
Hurghada

Hotel**** Aladdin Beach ResortHotel****
Hurghada

Hotel**** Aladdin Beach ResortHotel****
Hurghada

Hotel**** Aladdin Beach ResortHotel****
Hurghada

Hotel**** Albatros Aqua ParkHotel****
Hurghada

Hotel***** Albatros PalaceHotel*****
Hurghada

Hotel**** Albatros Sea WorldHotel****
Hurghada

Hotel**** Albatros Sea World/Albatros Aqua ParkHotel****
Hurghada

  Následující Zobrazit následující hotely v Hurghadě1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30

Zájezdy do Hurghady

Zájezdy Hurghada - ilustrační fotografie Zájezdy Hurghada - ilustrační fotografie Zájezdy Hurghada - ilustrační fotografie

Dříve městečko dnes již prázdninové letovisko Hurghada, leží na pobřeží Rudého moře kde svou rozlohou pokrývá více než 15 km podél pobřeží a je rozděleno na tři hlavní centra - Dahar, Sakkalu a Resort Street. Oblast Hurghada každoročně navštíví spousty turistů nejen kvůli krásným plážím a celoročně slunnému počasí, ale i zajímavým místům, která zde můžete navštívit - záhadné Udolí králů, nádherný chrám Medinet Habu nebo podniknout plavbu lodičkou na druhý břeh Nilu.

Hurghada patří k nejnavštěvovanějším letoviskům už jen díky své poloze a nabízí široký výběr možných výletů za poznáním egyptských památek: pyramidy v Gíze, chrám v Karnaku, krásy Luxoru nebo největší Egyptské muzeum s poklady z Tutanchamonovy hrobky. Jste-li milovníkem winsurfingu, potápění nebo pozorování nádherné podmořské scenérie, vydejte se na neobydlený ostrov Giftun, který vám poskytne pohled na krásy korálových útesů a stane se tak pro vás nezapomenutelným zážitkem. Zájezdy do letoviska Hurghada patří mezi nejoblíbenější volbu turistů, protože ve správný čas můžou být i finančně výhodné.

V Hurghadě najdete i množství restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry (sošky egyptských božstev, vodní dýmky, šperky ) kde je zvykem o ceně vždy smlouvat. Vychutnávejte si lahodnou arabskou kávu a pozorujte život místních obyvatel to vše vám nabízí Hurghada.

Hurghada - další odkazy

Zájezdy Hurghada - mohlo by vás zajímat

Na stránce Hurghada last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Hurghady. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hurghada - alternativní nabídky

Na zájezd Do Hurghady ne? Co zkusit v Egyptě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Hurghady nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Egypta, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist