Zájezdy do Marsa Alam

Zájezdy Marsa Alam

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Marsa Alam. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Egyptě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Marsa Alam, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Marsa Alam

Hotely v Marsa Alam

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Abu Dabbab Beach & ResortHotel****
Marsa Alam

Hotel***** Albatros Sea WorldHotel*****
Marsa Alam

Hotel**** Aurora Bay ResortHotel****
Marsa Alam

Hotel**** Blue Reef ResortHotel****
Marsa Alam

Hotel**** Blue Reef ResortHotel****
Marsa Alam

Hotel**** Blue Reef ResortHotel****
Marsa Alam

Hotel**** Blue Reef ResortHotel****
Marsa Alam

Hotel**** Blue Reef ResortHotel****
Marsa Alam

Hotel**** Blue Reef ResortHotel****
Marsa Alam

Hotel**** Brayka Bay ReefHotel****
Marsa Alam

Hotel***** Brayka Beach ResortHotel*****
Marsa Alam

Hotel***** Club Calimera AkassiaHotel*****
El Quseir

Hotel***** Club Calimera AkassiaHotel*****
El Quseir

  Následující Zobrazit následující hotely v Marsa Alam1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

Zájezdy do Marsa Alam

Zájezdy Marsa Alam - ilustrační fotografie Zájezdy Marsa Alam - ilustrační fotografie Zájezdy Marsa Alam - ilustrační fotografie

Marsa Alam je vesnička s malým přístavem. Je ideálním místem pro strávení klidné, ničím nerušené dovolené. Je jednou z nejkrásnějších oblastí na egyptském pobřeží, která si v posledních letech získává stále větší oblibu. V blízkosti se nacházejí korálové útesy, které lákají milovníky potápění. Hotely s vysokým komfortem jsou vzdálené několik kilometrů od místího letiště a lze je doporučit náročnějším klientům. Marsa Alam leží 200 km jižně od střediska Hurghada, je situovaná blízko Sudánu a starobylé cesty, směřující do horního Egypta.

Marsa Alam - další odkazy

Zájezdy Marsa Alam - mohlo by vás zajímat

Na stránce Marsa Alam last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Marsa Alam. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Marsa Alam - alternativní nabídky

Na zájezd Do Marsa Alam ne? Co zkusit v Egyptě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Marsa Alam nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Egypta, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist