Zájezdy do Sharm el Sheikhu

Zájezdy Sharm el Sheikh

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Sharm el Sheikhu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Egyptě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Sharm el Sheikhu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Sharm el Sheikhu

Hotely v Sharm el Sheikhu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Amwaj Oyoun ResortHotel****
Nabq Bay

Hotel***** Baron ResortHotel*****
Ras Nasrani

Hotel**** Club El Faraana Reef ResortHotel****
Ras Umm Sid

Hotel**** Coral Beach Montazah ResortHotel****
Ras Nasrani

Hotel**** Coral Beach TiranHotel****
Shark´s Bay

Hotel**** Coral Hills SharmHotel****
Sharm el Sheikh

Hotel**** Cyrene GrandHotel****
Ras Nasrani

Hotel*** Falcon HillsHotel***
Sharm el Sheikh

Hotel**** Faraana HeightsHotel****
Sharm el Sheikh

  Následující Zobrazit následující hotely v Sharm el Sheikhu1 - 2 - 3 - 4

Zájezdy do Sharm el Sheikhu

Zájezdy Sharm el Sheikh - ilustrační fotografie Zájezdy Sharm el Sheikh - ilustrační fotografie Zájezdy Sharm el Sheikh - ilustrační fotografie

Původně přístav dnes jedním z nejnavštěvovanějších letovisek v Egyptě. Během deseti let zde vyrostly komfortní hotely s výbornými službami, příležitosti pro četné sportovní aktivity a golfová hřiště, které uspokojí i náročné hráče, společně vytvářejí ideální podmínky pro skvěle strávenou dovolenou. Pro milovníky nočního života, romantiky a potápění je Sharm El-Sheikh rájem na zemi.

Dostanete ke známým potápěčským lokalitám, jakými jsou Tiranské úžiny s řadou útesů, ve kterých nalezla domov hejna pestrobarevných ryb i žraloků. Sharm El-Sheikh nabízí také četné možnosti pro nezapomenutelné výlety např. klášter sv. Kateřiny, vzor byzanské architektury, je zasvěcený sv. Kateřině Alexandrijské. Národní park Ras Mohammed, který se chlubí nádhernými geologickými poklady a také pozoruhodnou škálou pozemních a podmořských živočichů. Cesta na velbloudu při západu slunce, noční výstup na Mojžíšovu horu, výlet do Barevného kaňonu, večeře s beduíny, pouštní safari a jiné atraktivity vám umožní prožít nezapomenutelné okamžiky.

Sharm El Sheikh se dělí na dvě části. Město a přístav na jihu a luxusní turistické středisko Naama Bay vzdálené 7 kilometrů směrem na sever. Centrem letoviska je písečná pláž Naama Bay, kde naleznete mnoho malých i větších obchůdků, barů a míst k posezení.Také procházka po pobřežní promenádě vám zpříjemní večer. Při nákupování suvenýrů si zde také můžete vyzkoušet tradiční smlouvání v místních obchůdcích.V Sharm El Sheikhu naleznete nejen křišťálově čistou vodu, velké korály, exotickou podvodní flóru či vzácné druhy tropických ryb, ale také sirné lázně,které mají léčivé účinky na revmatické a kožní choroby.

Sharm el Sheikh - další odkazy

Zájezdy Sharm el Sheikh - mohlo by vás zajímat

Na stránce Sharm el Sheikh last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Sharm el Sheikhu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Sharm el Sheikh - alternativní nabídky

Na zájezd Do Sharm el Sheikhu ne? Co zkusit v Egyptě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Sharm el Sheikhu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Egypta, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

6.9.2017
Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017. Hotel Turquesa Playa… [více]

2.8.2017
Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín… [více]

11.7.2017
Prázdniny na ostrově Kréta

Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy. Objekt Gortyna *** se nachází 12… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist