Itálie a Malta zájezdy

Zájezdy Itálie a Malta

Chystáte se vydat na dovolenou a Itálie a Malta je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Itálie nebo na Maltu, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat Národní park či celoroční sníh v Apeninských horách v Abruzzu, hrad a normanský dóm v Otrantu či dvě velké laguny Lesina a Varano v Apulii (Puglii) nebo třeba vodní hrad "Castello Estense" ve Ferraře, benátské sloupy a baziliku "San Vitale" v Ravenně či pevnost Montebello nedaleko Rimini v Emilia Romagně?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Itálie nebo na Maltu. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Itálii nebo na Maltě nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Itálie nebo na Maltu vybíráme

Rezidence Laguna... ***
22.6.(Pá) - 1.7.(Ne), 9 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán*** Rezidence Laguna Grande, Veneto - foto objektuautobus, bez stravy
5.990,- Kč, 4.990,- Kč
Athena / Isola Clara ***
22.6.(Pá) - 1.7.(Ne), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán*** Athena / Isola Clara, Veneto - foto objektuautobus, bez stravy
8.585,- Kč, 6.935,- Kč
Rezidence Sea Resort ***
22.6.(Pá) - 1.7.(Ne), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán*** Rezidence Sea Resort, Abruzzo - foto objektuautobus, bez stravy
7.645,- Kč
Rezidence La Pigna **
22.6.(Pá) - 1.7.(Ne), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán** Rezidence La Pigna, Veneto - foto objektuautobus, bez stravy
8.028,- Kč
Senyor ***
22.6.(Pá) - 1.7.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel*** Senyor, Emilia Romagna - foto objektuautobus, polopenze
8.780,- Kč
Sole ***
22.6.(Pá) - 1.7.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel*** Sole, Veneto - foto objektuautobus, polopenze
8.980,- Kč
do Itálie nebo na Maltu - oblasti

Kam na zájezd do Itálie nebo na Maltu

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Itálii nebo na Maltě.

Letní zájezdy do Itálie nebo na Maltu

Pohled na největší italské jezero Lago di Garda (Gardské jezero) Zájezdy Itálie a Malta - ilustrační fotografie Koloseum (Colosseo) - zbytky amfiteátru s kapacitou 50.000 diváků na Foru Romanu v Římě

Itálie se rozprostírá na Apeninském poloostrově v jižní Evropě. Patří k ní také ostrovy a to dva velké, Sicílie a Sardínie a i některé menší jako Elba, Capri, Ischia a další. Je zde hornatá krajina. Na severu se tyčí Alpy, uprostřed Apeniny a na jihu krajiny jsou sopky Etna Vesuv, Stromboli a Vulcano.

Itálie patří mezi krajiny s nejstarší turistickou tradicí, která vítá turisty od časného jara do pozdního podzimu. Při slově Itálie každého z nás napadne: moře, horké slunce, pláže všech druhů, špagety, víno, pizza, ale i vřelost místních obyvatel. Čím dál větší oblibě se těší nejen Ligurské moře, ale i čistá jezera. Do Itálie přijíždějí kromě návštěvníků pláží i cykloturisté a milovníci historických památek.

Malta je ostrovní stát ležící ve Středozemním moři jižně od Sicílie. Podnebí je zde středomořské s deštivými zimami a horkými suchými léty. Terén je převážně nížinatý s množstvím skalnatých útesů na pobřeží. V průběhu posledních několika desítek let se ostrov stal důležitým přístavem, finančním centrem a vyhledávanou turistickou destinací.

Itálie a Malta - další odkazy

Itálie a Malta - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Itálie nebo na Maltu na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Itálie nebo na Maltu to správné místo, kde začít.

Itálie a Malta - alternativní nabídky

Zájezdy Do Itálie nebo na Maltu ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Itálii nebo na Maltě nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist