Itálie a Malta zájezdy

Zájezdy Itálie a Malta

Chystáte se vydat na dovolenou a Itálie a Malta je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Itálie nebo na Maltu, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat Národní park či celoroční sníh v Apeninských horách v Abruzzu, hrad a normanský dóm v Otrantu či dvě velké laguny Lesina a Varano v Apulii (Puglii) nebo třeba vodní hrad "Castello Estense" ve Ferraře, benátské sloupy a baziliku "San Vitale" v Ravenně či pevnost Montebello nedaleko Rimini v Emilia Romagně?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Itálie nebo na Maltu. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Itálii nebo na Maltě nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Itálie nebo na Maltu vybíráme

Ramla Bay Resort ****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Ramla Bay Resort, Malta - foto objektuletecky, snídaně
9.523,- Kč
Seashells Resort At... ****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Seashells Resort At Suncrest, Malta - foto objektuletecky, snídaně
11.421,- Kč, 10.846,- Kč
Preluna & Spa ****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Preluna & Spa, Malta - foto objektuletecky, snídaně
11.413,- Kč
The George Urban... ****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** The George Urban Boutique, Malta - foto objektuletecky, bez stravy
12.393,- Kč, 11.818,- Kč
Mellieha Bay ****
31.1.(St) - 7.2.(St), 7 nocí
Hotel Hotel**** Mellieha Bay, Malta - foto objektuletecky, polopenze
12.672,- Kč, 12.507,- Kč
The Palace *****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel***** The Palace, Malta - foto objektuletecky, snídaně
16.281,- Kč, 15.706,- Kč
do Itálie nebo na Maltu - oblasti

Kam na zájezd do Itálie nebo na Maltu

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Itálii nebo na Maltě.

Letní zájezdy do Itálie nebo na Maltu

Pohled na největší italské jezero Lago di Garda (Gardské jezero) Zájezdy Itálie a Malta - ilustrační fotografie Koloseum (Colosseo) - zbytky amfiteátru s kapacitou 50.000 diváků na Foru Romanu v Římě

Itálie se rozprostírá na Apeninském poloostrově v jižní Evropě. Patří k ní také ostrovy a to dva velké, Sicílie a Sardínie a i některé menší jako Elba, Capri, Ischia a další. Je zde hornatá krajina. Na severu se tyčí Alpy, uprostřed Apeniny a na jihu krajiny jsou sopky Etna Vesuv, Stromboli a Vulcano.

Itálie patří mezi krajiny s nejstarší turistickou tradicí, která vítá turisty od časného jara do pozdního podzimu. Při slově Itálie každého z nás napadne: moře, horké slunce, pláže všech druhů, špagety, víno, pizza, ale i vřelost místních obyvatel. Čím dál větší oblibě se těší nejen Ligurské moře, ale i čistá jezera. Do Itálie přijíždějí kromě návštěvníků pláží i cykloturisté a milovníci historických památek.

Malta je ostrovní stát ležící ve Středozemním moři jižně od Sicílie. Podnebí je zde středomořské s deštivými zimami a horkými suchými léty. Terén je převážně nížinatý s množstvím skalnatých útesů na pobřeží. V průběhu posledních několika desítek let se ostrov stal důležitým přístavem, finančním centrem a vyhledávanou turistickou destinací.

Itálie a Malta - další odkazy

Itálie a Malta - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Itálie nebo na Maltu na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Itálie nebo na Maltu to správné místo, kde začít.

Itálie a Malta - alternativní nabídky

Zájezdy Do Itálie nebo na Maltu ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Itálii nebo na Maltě nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist