Itálie a Malta zájezdy

Zájezdy Itálie a Malta

Chystáte se vydat na dovolenou a Itálie a Malta je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Itálie nebo na Maltu, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat Národní park či celoroční sníh v Apeninských horách v Abruzzu, hrad a normanský dóm v Otrantu či dvě velké laguny Lesina a Varano v Apulii (Puglii) nebo třeba vodní hrad "Castello Estense" ve Ferraře, benátské sloupy a baziliku "San Vitale" v Ravenně či pevnost Montebello nedaleko Rimini v Emilia Romagně?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Itálie nebo na Maltu. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Itálii nebo na Maltě nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Itálie nebo na Maltu vybíráme

Residence Villa... **
29.9.(Pá) - 8.10.(Ne), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán** Residence Villa Teresa, ostrov Ischia - foto objektuautobus, snídaně
8.790,- Kč
Residence La Rosa ***
29.9.(Pá) - 8.10.(Ne), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán*** Residence La Rosa, ostrov Ischia - foto objektuautobus, bez stravy
9.190,- Kč
San Vito ***
29.9.(Pá) - 6.10.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel*** San Vito, ostrov Ischia - foto objektuautobus, snídaně
10.390,- Kč
Maremonti ***
29.9.(Pá) - 8.10.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel*** Maremonti, ostrov Ischia - foto objektuautobus, polopenze
10.690,- Kč
Cesotta ***
29.9.(Pá) - 8.10.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel*** Cesotta, ostrov Ischia - foto objektuautobus, polopenze
10.890,- Kč
Casa Nicola **
29.9.(Pá) - 8.10.(Ne), 7 nocí
Penzion Penzion** Casa Nicola, ostrov Ischia - foto objektuautobus, polopenze
11.190,- Kč
do Itálie nebo na Maltu - oblasti

Kam na zájezd do Itálie nebo na Maltu

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Itálii nebo na Maltě.

Letní zájezdy do Itálie nebo na Maltu

Pohled na největší italské jezero Lago di Garda (Gardské jezero) Zájezdy Itálie a Malta - ilustrační fotografie Koloseum (Colosseo) - zbytky amfiteátru s kapacitou 50.000 diváků na Foru Romanu v Římě

Itálie se rozprostírá na Apeninském poloostrově v jižní Evropě. Patří k ní také ostrovy a to dva velké, Sicílie a Sardínie a i některé menší jako Elba, Capri, Ischia a další. Je zde hornatá krajina. Na severu se tyčí Alpy, uprostřed Apeniny a na jihu krajiny jsou sopky Etna Vesuv, Stromboli a Vulcano.

Itálie patří mezi krajiny s nejstarší turistickou tradicí, která vítá turisty od časného jara do pozdního podzimu. Při slově Itálie každého z nás napadne: moře, horké slunce, pláže všech druhů, špagety, víno, pizza, ale i vřelost místních obyvatel. Čím dál větší oblibě se těší nejen Ligurské moře, ale i čistá jezera. Do Itálie přijíždějí kromě návštěvníků pláží i cykloturisté a milovníci historických památek.

Malta je ostrovní stát ležící ve Středozemním moři jižně od Sicílie. Podnebí je zde středomořské s deštivými zimami a horkými suchými léty. Terén je převážně nížinatý s množstvím skalnatých útesů na pobřeží. V průběhu posledních několika desítek let se ostrov stal důležitým přístavem, finančním centrem a vyhledávanou turistickou destinací.

Itálie a Malta - další odkazy

Itálie a Malta - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Itálie nebo na Maltu na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Itálie nebo na Maltu to správné místo, kde začít.

Itálie a Malta - alternativní nabídky

Zájezdy Do Itálie nebo na Maltu ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Itálii nebo na Maltě nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

6.9.2017
Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017. Hotel Turquesa Playa… [více]

2.8.2017
Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín… [více]

11.7.2017
Prázdniny na ostrově Kréta

Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy. Objekt Gortyna *** se nachází 12… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist