Zájezdy do Emilia Romagni

Zájezdy Emilia Romagna

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Emilia Romagni. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Itálii nebo na Maltě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Emilia Romagni, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Emilia Romagně

Hotely v Emilia Romagně

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AdaHotel***
Rimini

Hotel*** AdlerHotel***
Rimini

Hotel*** Aiglon/EiffelHotel***
Rivazurra di Rimini

Studio / Apartmán**** Airone Bianco - Bilo 4Studio / Apartmán****
Lido delle Nazioni

Studio / Apartmán**** Airone Bianco - Trilo 4+2Studio / Apartmán****
Lido delle Nazioni

Hotel*** AlfredosHotel***
Rimini

Hotel** AmicaHotel**
Marebello di Rimini

Hotel** AmicaHotel**
Rimini

Hotel*** AmicisHotel***
Riccione

Hotel*** AngeliHotel***
Rimini

Hotel*** AnnettaHotel***
Marina Centro di Rimini

Hotel*** ApolloHotel***
Viserba di Rimini

Hotel*** Aragosta SuperiorHotel***
Cattolica

Hotel*** AstorHotel***
Cesenatico

  Následující Zobrazit následující hotely v Emilia Romagně1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10

Zájezdy do Emilia Romagni

Emilia Romagna je administrativním regionem na severu Itálie. Je rozdělen na dvě historické oblasti – Emiliu a Romagnu. Emilia Romagna byla v minulosti součástí světa Etrusků a poté římského impéria. Oblast Romagna patřila Byzatincům a Emilia byla pod správou Říma. Na rozloze 20,124 km2 zde žije 4,3 mil. obyvatel. Je zde kontinentální klima kromě pobřežní části, kde je podnebí mírné. Hlavním městem je Bologna (Boloňa). Region je rozdělen na devět provincií: Bologna, Modena, Parma, Piacenza, Ravenna, Rimini, Ferrara, Forli Cesena a Reggio Emilia. Necelou polovinu povrchu zde tvoří rovina a zbytek je tvořen pahorkatinou a horami. Téměř 1/2 oblasti se rozkládá v Pádské nížině. Na severu zde nalezneme velké množství lagun, salin a termálních pramenů. Oblast Emilie Romagna patří k nejbohatším evropským regionům. Je vyhlášena svou vinařskou výrobou (nejznámější značky jsou Lambrusco, Pignoletto, Sangiovese a Albana). Oblast sem láká turisty pro svou bohatou historii a své architektonické skvosty.

K nejnavštěvovanějším oblastem patří Rimini - asi nejvýznamnější historické centrum této oblasti. Můžete zde obdivovat středověké hrady, které patřili rodině Malatesta. Mezi nejnádhernější místa zde patří náměstí Piazza Tre Martini, dále Arco d´Augusto (nejstarší antický oblouk z bílého mramoru v celé střední Itálii) a za zmínku též stojí romantický Grand hotel, který se stal součástí několika Fellinho filmů. Riccione - moderní letovisko s více jak 80 hotely. Pro zajímavost ve 40. letech 20. století si zde nechal vybudovat sídlo italský diktátor B. Mussolini, které dnes patří Itálii a je zpřístupněno veřejnosti. Toto sídlo se nachází kousek od hlavní třídy Via Ceccarini a je obklopeno překrásnou zahradou s vysokými stromy. Gabbice Mare, Cattolica a Portoverde, které se nachází při pobřeží Jadranu. Oblast se vyznačuje vynikající dopravní síťí, takže kdo chce může si půjčit automobil a zajet se podívat na některá tato krásná místa.

Pokud máte rádi zábavu, tak v Rimini a Riccione se každoročně koná velké množství oslav. Např. od 7. do 9. června se v Riccione koná Premio Giornalistico Televisivo (novinářská cena), probíhá zde spousta výstav, workshopů, přehlídek, večírků, projekcí filmových dokumentů a reportáží. Pro milovníky módních přehlídek se tu koná od 16. do 22. července Riccione Moda Italia (setkání mladých módních návrhářů). Pro změnu v Rimini se od 26. května do 3. června koná slavnost Blue Rimini, při níž se můžete pobavit na jachtařských závodech, zároveň si užívat slunce a větru a večer si pořádně zařádit na koncertech pd širým nebem. Za zmínku též stojí festival Cartoon Club, který probíhá po celý červenec. Ve městě se promítají kreslené filmy a konají se zde výstavy a soutěže.

Váháte co za letoviska v oblasti Emilia Romagna navštívit? Zde vám prozradíme několik dalších zajímavých míst a je již jen na vás, pro které se rozhodnete: San Marino - malebný 3. nejmenší stát Evropy ležícím zhruba 40 km od Rimini. Můžete zde obdivovat obranné věže ležící vysoko ve skalách, překrásné uličky a různá zákoutí tohoto státečku. Ravenna - město, které je součástí světového kulturního dědictví UNESCO. V minulosti vypadalo jako dnešní benátky. Bylo plné lagun, které jsou však již vysušeny. Z období renesance se zde uchovala spousta bazilik a mauzoleí. Žil zde např. anglický básník George G. Byron a také Oscar Wilde, který tomuto nádhernému místu věnoval poemu Ravenna. Také zde byl natočen film Deserto Rosso (Červená pustina) režisérem Michelangele Antonionim. Parma - gastronomické místo Itálie. Proslavila ho šunka Prosciutto di Parma a sýr Parmigiano Reggiano. Můžete zde obdivovat krásný palác Palazzo della Pilotta, v němž se nachází i významné divadlo Teatro Farnese a knihovna Biblioteca Palatina. Ferrara - nachází se asi 50 km od Boloňi. Najdete zde překrásné paláce z 15. století Casa d´Este a Palazzo dei Diamanti, židovskou synagogu a katedrálu z 12. století.

Emilia Romagna - další odkazy

Zájezdy Emilia Romagna - mohlo by vás zajímat

Na stránce Emilia Romagna last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Emilia Romagni. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Emilia Romagna - alternativní nabídky

Na zájezd Do Emilia Romagni ne? Co zkusit v Itálii nebo na Maltě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Emilia Romagni nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Itálie nebo na Maltu, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist