Zájezdy do Friuli Venezia Giulie

Zájezdy Friuli Venezia Giulia

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Friuli Venezia Giulie. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Itálii nebo na Maltě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Friuli Venezia Giulie, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů ve Friuli Venezia Giulii

Hotely ve Friuli Venezia Giulii

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AdriaHotel***
Lignano

Hotel*** AliseiHotel***
Lignano Sabbiadoro

Studio / Apartmán*** Apartmánový dům OrienteStudio / Apartmán***
Lignano

Studio / Apartmán*** Apartmánový dům SpiaggiaStudio / Apartmán***
Lignano

Hotel*** AuroraHotel***
Lignano Sabbiadoro

Hotel*** AuroraHotel***
Lignano Sabbiadoro

Studio / Apartmán** CarlaStudio / Apartmán**
Lignano Sabbiadoro

Studio / Apartmán** Casa MareStudio / Apartmán**
Lignano Sabbiadoro

Hotel*** GambrinusHotel***
Lignano Sabbiadoro

Studio / Apartmán*** Komplex Puerto Do Sol - La Torre, La DunaStudio / Apartmán***
Lignano

Hotel*** MarinHotel***
Lignano Sabbiadoro

Hotel*** MartiniHotel***
Lignano Sabbiadoro

Hotel**** MeridianusHotel****
Lignano

  Následující Zobrazit následující hotely ve Friuli Venezia Giulii1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

Zájezdy do Friuli Venezia Giulie

Friuli Venezia Giulia je přímořskou oblastí Itálie. Hlavním městem je přístav Terst. Sousedí s Benátkami na západě, Rakousem na severu, Slovinskem na východě a jih je zde lemován pobřežím a nížinami. Skláda se zde dvou částí – Fiuli a Venezia Giulia (Julské Benátsko). Friuli je oblastí severovýchodní Itálie, která byla v minulosti součástí Rakouska. Nejvýznamnějšími městmi jsou Friuli Udine, Pardenone, Gorizia a Portogruaro. Venezia Giulia je oblastí, která je tvořena na severu horami a na jihu rovinami. V minulosti patřila Rakousko-Uhersku. Oblast Friuli Venezia Giulia Vám nabízí široké spektrum ubytování. Pro ty, kteří mají rádi komfort tu jsou hotely s možností bazénu, TV, SAT, klimatizace, telefonu, sejfu či restaurace. Jestliže jste milovníky soukromí jsou tu krásné rezidence a vily, u většiny z nich bývá jejich součástí též zahrada, bazén a bar. Dále jsou zde k dispozici apartmánové domy (většinou mají domácího) s možností ochutnat domácí speciality. A u mobilhomů bývají samoobslužné restaurace, bazén a bar.

Pláže jsou tu písčité s pozvolným vstupem do moře, proto toto místo bývá ideálním pro rodinné dovolené. Naleznete zde jak pláže soukromé, tak i s menším poplatkem. Na většině z nich je možnost si pronajmout lehátka a slunečníky. Pokud jste obdivovateli umění naleznete zde velké množství historických skvostů. Za zmínku stojí Cividale del Friuli, zámeček Miramare a Aquileia (starobylé skvostné vily, lázně, chrámy a tržnice připominající období římské říše). Pro milovníky sportu je zde možnost vypůjčení kola, kolečkových bruslí či zahrát si beach volejbal. Také zde naleznete vodní park Aquasplash v letovisku Lignano Sabbiadoro. Čeká tu na vás i mnoho kaváren, restaurací, barů či diskoték. V hlavní sézoně se zde konají trhy s čerstvým ovocem, zeleninou, rybami, vínem a domácími produkty. V této oblasti najdou své vyžití jak rodiny s dětmi tak i jednotlivci.

Friuli Venezia Giulia - další odkazy

Zájezdy Friuli Venezia Giulia - mohlo by vás zajímat

Na stránce Friuli Venezia Giulia last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Friuli Venezia Giulie. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Friuli Venezia Giulia - alternativní nabídky

Na zájezd Do Friuli Venezia Giulie ne? Co zkusit v Itálii nebo na Maltě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Friuli Venezia Giulie nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Itálie nebo na Maltu, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist