Zájezdy na Maltu

Zájezdy Malta

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Maltu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Itálii nebo na Maltě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Maltu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Maltě

Hotely na Maltě

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AlexandraHotel***
St. Julian´s

Hotel*** AmbassadorHotel***
St. Paul´s Bay

Hotel*** BayviewHotel***
Sliema

Hotel*** Bayview Hotel***
Sliema

Hotel*** Blubay Hotel & ApartmentsHotel***
Sliema

Hotel**** CalypsoHotel****
Gozo

  Následující Zobrazit následující hotely na Maltě1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Zájezdy na Maltu

Ostrov Malta se nachází ve Středozemním moři. Leží asi 95 km jižním směrem od Sicílie a 290 km východním směrem od Tuniska. Patří do Maltského souostroví, které spolu s ní tvoří ostrovy Gozo a Comino. K Maltě patří ještě 3 pusté ostrovy Cominotto, Sant Paul´s Island a Filfla Island. Tyto ostrovy byly dříve pozemní cestou mezi Afrikou a Evropou, ale před 11 tisíci lety díky vzestupu hladiny moře zanikla. Z větší části je pobřeží ostrovů pokryto skalami. Povrch je tvořen rozputným vápencem, který se zde využívá ve stavebnictví. Klima je zde mírné (vlhké zimy a horká léta bez srážek). Na dovolenou sem můžete vyrazit v kteroukoli roční dobu. Od července do srpna je zde většina hotelů plně obsazená. V těchto měsících je zde ovšem velké horko, takže ideálnější dobou pro dovolenou je jaro a podzim, i když Vás zde může zastihnout teplý a vlhký vítr.

Pláže jsou tu dvojího typu - písčité – dostanete se na ně buď pěšky nebo autobusem a kamenné (těch je většina) - jedná se o pláže na plochých kamenech s přístupem do moře po žebříku. Na Maltě nalezneme velké množství historických památek. Nalézají se zde dokonce i 3 kulturní památky UNESCA: hlavní město Valetta, kamenné chrámy na Gozu a Maltě a Hypogeum v Hal Salfieni. Dalšími památkami, které pochází z období nadvlády Arabů, období vlády Johanitů a Karla Velikého, jsou hradby města Mdina, stavby a pevnosti města Valetta, město Victoria a spousta paláců a obranných věží. K nejznámějším městům ostrova patří: Valetta – hlavní město s pozůstatky pevnosti. Sliema – město vhodné pro nákupy. Birkirkara – největší město ostrova. Mdina (tiché město) – historické město, které je přístupno pouze pro pěší. Nachází se zde rušné předměstí Rabat. Victoria – hlavní město na ostrově Gozo. Vittoriosa, Cospicua a Senglea (tři města) - nachází se na východě zálivu Grand Harbour. Marsaxlokk – nádherný rybářský přístav kde můžete spatřit mnoho tradičních člunů.

Malta - další odkazy

Zájezdy Malta - mohlo by vás zajímat

Na stránce Malta last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Maltu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Malta - alternativní nabídky

Na zájezd Na Maltu ne? Co zkusit v Itálii nebo na Maltě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Maltu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Itálie nebo na Maltu, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist