Zájezdy na La Gomeru

Zájezdy La Gomera

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na La Gomeru. Pokud se chystáte v tomto letovisku na Kanárských ostrovech strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na La Gomeru, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na La Gomeře

Hotely na La Gomeře

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Jardín TecinaHotel****
Playa Santiago

Hotel*** Torre Del Conde GarajonayHotel***
San Sebastián de la Gomera

Zájezdy na La Gomeru

Zájezdy La Gomera - ilustrační fotografie Zájezdy La Gomera - ilustrační fotografie Zájezdy La Gomera - ilustrační fotografie

La Gomera je jeden z trojice menších Kanárských ostrovů. Vznikl sopečnou činností a je velmi impozantní. Jeho rokliny a příkré svahy vznikly působením eroze. Ostrované na něm dále žijí jako starobylí obyvatelé, pomáhají si tyčemi a bidly. Chrání půdu před erozí. Dodnes se dorozumívají pískáním. V národním parku Garajonay (pod ochranou UNESCO) je povrch mírný a krajina je porostlá hustým tisíciletým vavřínovým (bobkový list) lesem, který ohraničuje obzor. Světlo, kapradí a šum bystřin, které zvolna mizí v nádherných kaskádách – to je ideální místo plné pohody a klidu. Hlavní město ostrova San Sebastian bylo oblíbeným přístavem Kryštofa Kolumba a stalo se také poslední zastávkou a zásobárnou před dlouhou cestou přes Atlantický oceán do Ameriky. Z Tenerife, z přístavu Los Cristianos přijíždějí na La Gomeru trajekty. Cesta trvá asi 40 min a vylodíte se v hlavním městě ostrova.

La Gomera - další odkazy

Zájezdy La Gomera - mohlo by vás zajímat

Na stránce La Gomera last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na La Gomeru. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

La Gomera - alternativní nabídky

Na zájezd Na La Gomeru ne? Co zkusit na Kanárských ostrovech něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na La Gomeru nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů na Kanárské ostrovy, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist