Zájezdy na El Hierro

Zájezdy El Hierro

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na El Hierro. Pokud se chystáte v tomto letovisku na Kanárských ostrovech strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na El Hierro, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na El Hierru

Hotely na El Hierru

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Penzion** El SitioPenzion**
El Hierro

Hotel** Ida InesHotel**
El Hierro

Zájezdy na El Hierro

Zájezdy El Hierro - ilustrační fotografie Zájezdy El Hierro - ilustrační fotografie Zájezdy El Hierro - ilustrační fotografie

El Hierro je ostrov s velmi rozmanitou krajinou ze zvrásněné lávy, s typickými plodinami, borovicovými a vavřínovými lesy a příkrými útesy. Je to tiché místo pro klidné objevování, nejmenší a nejméně navštěvovaný z Kanárských ostrovů. Do konce 2. světové války přes něj vedl nultý poledník Celý ostrov je pod ochranou UNESCO. Za návštěvu rozhodně stojí hlavní město Valvadere nebo archeologické nalezištěna El Tagoro. Uvolněte se v láznch Sabinoza a nenechte si ujít možnost poznat jedinečný jalovcový les se zajímavými tvary kmenů. Stejné jméno jako ostrov nese i masívní sopka (lidově známá pod jménem Ferro). Vytvořila se na základech staršího štítového vulkánu El Golfo, který zkolaboval přibližně před 130.000 lety. Písečné pláže zde téměř nenajdete díky útesům kolem celého pobřeží. To však skýtá výborné podmínky pro potápění. Ostrov je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky – ve velmi krátkém čase můžete projít mnoha rozdílnými klimatickými pásmy a proměnlivou flórou s mnohými endemity.

El Hierro - další odkazy

Zájezdy El Hierro - mohlo by vás zajímat

Na stránce El Hierro last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na El Hierro. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

El Hierro - alternativní nabídky

Na zájezd Na El Hierro ne? Co zkusit na Kanárských ostrovech něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na El Hierro nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů na Kanárské ostrovy, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist