Zájezdy do Protarasu

Zájezdy Protaras

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Protarasu. Pokud se chystáte v tomto letovisku na Kypru strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Protarasu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Protarasu

Hotely v Protarasu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AnastasiaHotel****
Protaras

Hotel**** Anastasia BeachHotel****
Protaras

Hotel**** Anastasia BeachHotel****
Protaras

Hotel**** Anastasia BeachHotel****
Protaras

Hotel*** AntigoniHotel***
Protaras

Hotel**** Blue IvyHotel****
Protaras

Hotel*** Cavo MarisHotel***
Protaras

Hotel*** Cavo Maris BeachHotel***
Protaras

Hotel*** Cavo Maris BeachHotel***
Protaras

Hotel*** Cavo Maris BeachHotel***
Protaras

Hotel**** Cavo Maris BeachHotel****
Protaras

Hotel**** Crystal SpringsHotel****
Protaras

Hotel**** Crystal Springs BeachHotel****
Protaras

  Následující Zobrazit následující hotely v Protarasu1 - 2 - 3

Zájezdy do Protarasu

Protaras je kouzelné letovisko, ležící asi 6 km od Ayia Napy ve východní části oblasti Paralimni. Je rozložené na úzkém pruhu přímořské roviny, pro kterou jsou charakteristické tisíce větrných mlýnů, ovocné zahrady a množství rybníků. Centrum Protarasu tvoří malý ostrůvek Fig Tree Bay s krásnou písečnou pláží. V okolí je i mnoho malých ostrůvků a romantických izolovaných útesů. Je známé také jako centrum s širokou nabídkou kvalitních restaurací, barů a taveren. Je zajištěno i pravidelné autobusové spojení do Ayia Napy a Larnacy. Milovníci vodních sportů se zde mohou věnovat různým aktivitám od windsurfingu, potápění, jachtingu až k létání na padácích. Pobyt v Protarasu lze doporučit těm, kteří hledají klidnější prostředí s možností noční zábavy v rušném centru. Je i deálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi. Transfer z letiště v Larnace trvá asi 1 hodinu.

Protaras - další odkazy

Zájezdy Protaras - mohlo by vás zajímat

Na stránce Protaras last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Protarasu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Protaras - alternativní nabídky

Na zájezd Do Protarasu ne? Co zkusit na Kypru něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Protarasu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů na Kypr, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist