Portugalsko zájezdy

Zájezdy Portugalsko

Chystáte se vydat na dovolenou a Portugalsko je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Portugalska, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat 9 ostrovů s poetickými jmény, které někteří pokládají za zbytky bájné Atlantidy na Azorských ostrovech, vynikající podmínky pro dovolenou v Jižním Portugalsku nebo třeba sopku Pico Ruivo, třetihorní prales Laurisilva či přístav v hlavním městě Funchal na Madeiře?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Portugalska. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Portugalsku nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Portugalska vybíráme

Komplex Dorisol ***
29.9.(Pá) - 6.10.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel*** Komplex Dorisol, ostrov Madeira - foto objektuletecky, polopenze
16.990,- Kč, 11.990,- Kč
Residencial Greco **
27.9.(St) - 4.10.(St), 7 nocí
Hotel Hotel** Residencial Greco, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
17.290,- Kč, 12.190,- Kč
Do Centro ***
27.9.(St) - 4.10.(St), 7 nocí
Hotel Hotel*** Do Centro, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
18.690,- Kč, 12.890,- Kč
Dom Pedro Baia ****
28.9.(Čt) - 5.10.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Dom Pedro Baia, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
19.590,- Kč, 13.490,- Kč
Greco Residencial ***
29.9.(Pá) - 6.10.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel*** Greco Residencial, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
16.690,- Kč, 13.490,- Kč
Residencial... **
29.9.(Pá) - 6.10.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel** Residencial Monumental, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
13.490,- Kč
do Portugalska - oblasti

Kam na zájezd do Portugalska

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Portugalsku.

Letní zájezdy do Portugalska

Cabo de Sao Vicente Palác v Queluzu z 18. století Sagres, Algarve

Stát v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Španělsko je jeho jediným pevninským sousedem západní části a jižní břehy země omývají vody Atlantského oceánu. Portugalsku dále náleží dvě autonomní oblasti Azory a Madeira. Hlavním městem Lisboa (Lisabon), úředním jazykem je portugalština, měnová jednotka 1 euro = 100 centů. V Portugalsku žijí převážně portugalci, vyznávají katolickou víru. Největší města: Porto, Setúbal, Coimbra, Braga, Barreiro. Státní zřízení je republika s parlamentním a prezidenským systémem.

Portugalsko je zemědělsko - průmyslová země, pěstuje se vinná réva, olivníky, mandlovníky, fíkovníky dále také ovocné stromy a obilniny. Málo rozšířený je chov skotu, velký význam má zde rybolov. Portugalsko je na prvním místě ve sběru kůry z korkového stromu. Těží se ruda wolframu, pyrity, ruda cínu, uranu, železa a také hnědé uhlí a kkamenná sůl. Hlavní mořské přístavy: Lisabon, Setúbal, Sines, Funchal. Podstatnou část příjmu představuje cestovní ruch. Nejoblíbenější turistická střediska jsou Lisabon, Coimbra, Porto, pobřeží Algarve, ostrovy Madeira a Azory. Portugalsko navštíví ročně cca 20 milionů turistů. Za turistickým účelem může český občan s platným cestovním dokladem (pasem) pobývat na území Portugalska bez víza maximálně 90 dní(bezvízovou povinnost).

Pláže a pobřeží má dva základní typy. Na jihu jsou tvořeny vysokými útesy a krásnými písčitými plážemi, na kterých je moře teplejší, ale stále příjemně živé. Jedná se hlavně o jižní pobřeží v Algarve a částečně i pobřeží Alenteja. Západní a severní pláže se svahují spíše pozvolna. To se týká hlavně oblasti na sever od Aveira.Je dobré si dávat pozor na označení ve vodě, pláže, které se prakticky nesvažují a ještě daleko od břehu je relativně málo vody jsou obzvláště nebezpečné ve chvíli kdy přijdou vlny, mají neuvěřitelnou sílu a stahují vás každou chvíli dále od břehu. Portugalsko je země, která vás uchvátí, kterou si určitě zamilujete.

Portugalsko - další odkazy

Portugalsko - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Portugalska na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Portugalska to správné místo, kde začít.

Portugalsko - alternativní nabídky

Zájezdy Do Portugalska ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Portugalsku nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

6.9.2017
Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017. Hotel Turquesa Playa… [více]

2.8.2017
Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín… [více]

11.7.2017
Prázdniny na ostrově Kréta

Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy. Objekt Gortyna *** se nachází 12… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist