Portugalsko zájezdy

Zájezdy Portugalsko

Chystáte se vydat na dovolenou a Portugalsko je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Portugalska, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat vynikající podmínky pro dovolenou v Jižním Portugalsku nebo třeba sopku Pico Ruivo, třetihorní prales Laurisilva či přístav v hlavním městě Funchal na Madeiře?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Portugalska. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Portugalsku nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Portugalska vybíráme

Quinta Pedra dos... ****
25.1.(Čt) - 1.2.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Quinta Pedra dos Bicos, Jižní Portugalsko - foto objektuletecky, bez stravy
9.305,- Kč
Smartline Amarilis ***
27.1.(So) - 3.2.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Smartline Amarilis, Jižní Portugalsko - foto objektuletecky, bez stravy
12.739,- Kč, 9.791,- Kč
Vila Petra ****
28.1.(Ne) - 4.2.(Ne), 7 nocí
Aparthotel Aparthotel**** Vila Petra, Jižní Portugalsko - foto objektuletecky, bez stravy
19.102,- Kč, 10.790,- Kč
Residencial... **
25.1.(Čt) - 1.2.(Čt), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán** Residencial Monumental, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
12.890,- Kč
Do Centro ***
25.1.(Čt) - 1.2.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Do Centro, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
13.990,- Kč
Jardim Do Vau ***
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel*** Jardim Do Vau, Jižní Portugalsko - foto objektuletecky, bez stravy
20.523,- Kč, 14.200,- Kč
do Portugalska - oblasti

Kam na zájezd do Portugalska

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Portugalsku.

  Letní zájezdy do Portugalska

  Cabo de Sao Vicente Palác v Queluzu z 18. století Sagres, Algarve

  Stát v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Španělsko je jeho jediným pevninským sousedem západní části a jižní břehy země omývají vody Atlantského oceánu. Portugalsku dále náleží dvě autonomní oblasti Azory a Madeira. Hlavním městem Lisboa (Lisabon), úředním jazykem je portugalština, měnová jednotka 1 euro = 100 centů. V Portugalsku žijí převážně portugalci, vyznávají katolickou víru. Největší města: Porto, Setúbal, Coimbra, Braga, Barreiro. Státní zřízení je republika s parlamentním a prezidenským systémem.

  Portugalsko je zemědělsko - průmyslová země, pěstuje se vinná réva, olivníky, mandlovníky, fíkovníky dále také ovocné stromy a obilniny. Málo rozšířený je chov skotu, velký význam má zde rybolov. Portugalsko je na prvním místě ve sběru kůry z korkového stromu. Těží se ruda wolframu, pyrity, ruda cínu, uranu, železa a také hnědé uhlí a kkamenná sůl. Hlavní mořské přístavy: Lisabon, Setúbal, Sines, Funchal. Podstatnou část příjmu představuje cestovní ruch. Nejoblíbenější turistická střediska jsou Lisabon, Coimbra, Porto, pobřeží Algarve, ostrovy Madeira a Azory. Portugalsko navštíví ročně cca 20 milionů turistů. Za turistickým účelem může český občan s platným cestovním dokladem (pasem) pobývat na území Portugalska bez víza maximálně 90 dní(bezvízovou povinnost).

  Pláže a pobřeží má dva základní typy. Na jihu jsou tvořeny vysokými útesy a krásnými písčitými plážemi, na kterých je moře teplejší, ale stále příjemně živé. Jedná se hlavně o jižní pobřeží v Algarve a částečně i pobřeží Alenteja. Západní a severní pláže se svahují spíše pozvolna. To se týká hlavně oblasti na sever od Aveira.Je dobré si dávat pozor na označení ve vodě, pláže, které se prakticky nesvažují a ještě daleko od břehu je relativně málo vody jsou obzvláště nebezpečné ve chvíli kdy přijdou vlny, mají neuvěřitelnou sílu a stahují vás každou chvíli dále od břehu. Portugalsko je země, která vás uchvátí, kterou si určitě zamilujete.

  Portugalsko - další odkazy

  Portugalsko - mohlo by vás zajímat

  Pro zájezdy do Portugalska na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Portugalska to správné místo, kde začít.

  Portugalsko - alternativní nabídky

  Zájezdy Do Portugalska ne? Co zkusit něco jiného?

  Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Portugalsku nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  15.1.2018
  Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

  Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

  3.1.2018
  Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

  Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

  13.12.2017
  Před Vánoci do Rakouska

  Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist