Portugalsko zájezdy

Zájezdy Portugalsko

Chystáte se vydat na dovolenou a Portugalsko je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Portugalska, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat vynikající podmínky pro dovolenou v Jižním Portugalsku nebo třeba sopku Pico Ruivo, třetihorní prales Laurisilva či přístav v hlavním městě Funchal na Madeiře?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Portugalska. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Portugalsku nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Portugalska vybíráme

Dorisol Estrelicia ***
19.11.(Ne) - 26.11.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel*** Dorisol Estrelicia, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
12.990,- Kč
Do Centro ***
18.11.(So) - 25.11.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Do Centro, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
13.990,- Kč
Dom Pedro Baia ****
19.11.(Ne) - 26.11.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel**** Dom Pedro Baia, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
14.090,- Kč
Vila Lusitania ***
23.11.(Čt) - 30.11.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Vila Lusitania, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
14.690,- Kč
Four Views Oasis ****
23.11.(Čt) - 30.11.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Four Views Oasis, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
14.990,- Kč, 14.890,- Kč
Cais Da Oliveira ***
18.11.(So) - 25.11.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Cais Da Oliveira, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
15.290,- Kč, 15.190,- Kč
do Portugalska - oblasti

Kam na zájezd do Portugalska

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Portugalsku.

  Letní zájezdy do Portugalska

  Cabo de Sao Vicente Palác v Queluzu z 18. století Sagres, Algarve

  Stát v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Španělsko je jeho jediným pevninským sousedem západní části a jižní břehy země omývají vody Atlantského oceánu. Portugalsku dále náleží dvě autonomní oblasti Azory a Madeira. Hlavním městem Lisboa (Lisabon), úředním jazykem je portugalština, měnová jednotka 1 euro = 100 centů. V Portugalsku žijí převážně portugalci, vyznávají katolickou víru. Největší města: Porto, Setúbal, Coimbra, Braga, Barreiro. Státní zřízení je republika s parlamentním a prezidenským systémem.

  Portugalsko je zemědělsko - průmyslová země, pěstuje se vinná réva, olivníky, mandlovníky, fíkovníky dále také ovocné stromy a obilniny. Málo rozšířený je chov skotu, velký význam má zde rybolov. Portugalsko je na prvním místě ve sběru kůry z korkového stromu. Těží se ruda wolframu, pyrity, ruda cínu, uranu, železa a také hnědé uhlí a kkamenná sůl. Hlavní mořské přístavy: Lisabon, Setúbal, Sines, Funchal. Podstatnou část příjmu představuje cestovní ruch. Nejoblíbenější turistická střediska jsou Lisabon, Coimbra, Porto, pobřeží Algarve, ostrovy Madeira a Azory. Portugalsko navštíví ročně cca 20 milionů turistů. Za turistickým účelem může český občan s platným cestovním dokladem (pasem) pobývat na území Portugalska bez víza maximálně 90 dní(bezvízovou povinnost).

  Pláže a pobřeží má dva základní typy. Na jihu jsou tvořeny vysokými útesy a krásnými písčitými plážemi, na kterých je moře teplejší, ale stále příjemně živé. Jedná se hlavně o jižní pobřeží v Algarve a částečně i pobřeží Alenteja. Západní a severní pláže se svahují spíše pozvolna. To se týká hlavně oblasti na sever od Aveira.Je dobré si dávat pozor na označení ve vodě, pláže, které se prakticky nesvažují a ještě daleko od břehu je relativně málo vody jsou obzvláště nebezpečné ve chvíli kdy přijdou vlny, mají neuvěřitelnou sílu a stahují vás každou chvíli dále od břehu. Portugalsko je země, která vás uchvátí, kterou si určitě zamilujete.

  Portugalsko - další odkazy

  Portugalsko - mohlo by vás zajímat

  Pro zájezdy do Portugalska na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Portugalska to správné místo, kde začít.

  Portugalsko - alternativní nabídky

  Zájezdy Do Portugalska ne? Co zkusit něco jiného?

  Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Portugalsku nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  13.11.2017
  Jedinečná cena Egypt – Hurghada

  Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

  8.11.2017
  Upozornění

  Ve čtvrtek 9.11.2018 je cestovní kancelář uzavřena. Za vzniklé komplikace se omlouváme. Veškeré poptávky zaslané v tento den, budou vyřízeny následující den a to v… [více]

  27.10.2017
  First minute 2018 v prodeji

    Vybírejte již z prvních fist minute pobytů na léto 2018 a získejte tak nejlepší ceny. Včasným nákupem lze využít několik slev či výhod. Jak… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2017

  TOPlist