Portugalsko zájezdy

Zájezdy Portugalsko

Chystáte se vydat na dovolenou a Portugalsko je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Portugalska, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat vynikající podmínky pro dovolenou v Jižním Portugalsku nebo třeba sopku Pico Ruivo, třetihorní prales Laurisilva či přístav v hlavním městě Funchal na Madeiře?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Portugalska. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Portugalsku nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Portugalska vybíráme

Mimosa ***
27.4.(Pá) - 4.5.(Pá), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán*** Mimosa, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
20.990,- Kč, 10.990,- Kč
Quinta Pedra dos... ****
29.4.(Ne) - 6.5.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel**** Quinta Pedra dos Bicos, Jižní Portugalsko - foto objektuletecky, bez stravy
19.230,- Kč, 14.206,- Kč
Luar ***
2.5.(St) - 9.5.(St), 7 nocí
Hotel Hotel*** Luar, Jižní Portugalsko - foto objektuletecky, snídaně
18.805,- Kč, 16.919,- Kč
Residencial... **
27.4.(Pá) - 4.5.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel** Residencial Monumental, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
17.690,- Kč, 17.150,- Kč
Vila Petra ****
29.4.(Ne) - 6.5.(Ne), 7 nocí
Aparthotel Aparthotel**** Vila Petra, Jižní Portugalsko - foto objektuletecky, bez stravy
23.341,- Kč, 18.317,- Kč
Dom Pedro Garajau ***
30.4.(Po) - 7.5.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel*** Dom Pedro Garajau, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
18.890,- Kč, 18.320,- Kč
do Portugalska - oblasti

Kam na zájezd do Portugalska

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Portugalsku.

  Letní zájezdy do Portugalska

  Cabo de Sao Vicente Palác v Queluzu z 18. století Sagres, Algarve

  Stát v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Španělsko je jeho jediným pevninským sousedem západní části a jižní břehy země omývají vody Atlantského oceánu. Portugalsku dále náleží dvě autonomní oblasti Azory a Madeira. Hlavním městem Lisboa (Lisabon), úředním jazykem je portugalština, měnová jednotka 1 euro = 100 centů. V Portugalsku žijí převážně portugalci, vyznávají katolickou víru. Největší města: Porto, Setúbal, Coimbra, Braga, Barreiro. Státní zřízení je republika s parlamentním a prezidenským systémem.

  Portugalsko je zemědělsko - průmyslová země, pěstuje se vinná réva, olivníky, mandlovníky, fíkovníky dále také ovocné stromy a obilniny. Málo rozšířený je chov skotu, velký význam má zde rybolov. Portugalsko je na prvním místě ve sběru kůry z korkového stromu. Těží se ruda wolframu, pyrity, ruda cínu, uranu, železa a také hnědé uhlí a kkamenná sůl. Hlavní mořské přístavy: Lisabon, Setúbal, Sines, Funchal. Podstatnou část příjmu představuje cestovní ruch. Nejoblíbenější turistická střediska jsou Lisabon, Coimbra, Porto, pobřeží Algarve, ostrovy Madeira a Azory. Portugalsko navštíví ročně cca 20 milionů turistů. Za turistickým účelem může český občan s platným cestovním dokladem (pasem) pobývat na území Portugalska bez víza maximálně 90 dní(bezvízovou povinnost).

  Pláže a pobřeží má dva základní typy. Na jihu jsou tvořeny vysokými útesy a krásnými písčitými plážemi, na kterých je moře teplejší, ale stále příjemně živé. Jedná se hlavně o jižní pobřeží v Algarve a částečně i pobřeží Alenteja. Západní a severní pláže se svahují spíše pozvolna. To se týká hlavně oblasti na sever od Aveira.Je dobré si dávat pozor na označení ve vodě, pláže, které se prakticky nesvažují a ještě daleko od břehu je relativně málo vody jsou obzvláště nebezpečné ve chvíli kdy přijdou vlny, mají neuvěřitelnou sílu a stahují vás každou chvíli dále od břehu. Portugalsko je země, která vás uchvátí, kterou si určitě zamilujete.

  Portugalsko - další odkazy

  Portugalsko - mohlo by vás zajímat

  Pro zájezdy do Portugalska na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Portugalska to správné místo, kde začít.

  Portugalsko - alternativní nabídky

  Zájezdy Do Portugalska ne? Co zkusit něco jiného?

  Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Portugalsku nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  10.4.2018
  Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

              Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

  26.3.2018
  Kypr s all inclusive 17.580,-

  Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

  15.3.2018
  Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

  Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist