Zájezdy na Azorské ostrovy

Zájezdy Azorské ostrovy

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Azorské ostrovy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Portugalsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Azorské ostrovy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Azorských ostrovech

Hotely na Azorských ostrovech

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AngraHotel***
ostrov Terceira

Hotel**** Aparthotel Praia MarinaHotel****
ostrov Terceira

Hotel**** Azores Vip ExecutiveHotel****
ostrov Sao Miquel

Hotel**** Caloura ResortHotel****
ostrov Sao Miquel

Hotel*** CanadianoHotel***
ostrov Sao Miquel

Hotel**** ColomboHotel****
ostrov Santa Maria

Hotel**** Royal GardenHotel****
ostrov Sao Miquel

Hotel*** Santa MariaHotel***
ostrov Santa Maria

Hotel**** Terciera MarHotel****
ostrov Terceira

Hotel**** Vale Do NavioHotel****
ostrov Sao Miquel

Zájezdy na Azorské ostrovy

Zájezdy Azorské ostrovy - ilustrační fotografie Zájezdy Azorské ostrovy - ilustrační fotografie Zájezdy Azorské ostrovy - ilustrační fotografie

Uprostřed Atlantiku, asi 1 500 km od Lisabonu a asi 3 900 km od východního pobřeží Severní Ameriky, leží tři skupiny portugalských ostrovů vulkanického původu, Azorské ostrovy. Jejich celková rozloha je 2335 km². Centrální část je tvořena ostrovy Terceira, Graciosa, Sao Jorge, Pico a Faial. Na východě leží ostrovy Sao Miguel a Santa Maria, na západě pak Flores a Corvo. Hlavním městem souostroví je Ponta Delgada, ve kterém můžete navštívit muzeum, několik kostelů a minerálních pramenů. Mnohá místa ostrovů nabízí fascinující výhledy. Krátery připomínající měsíční krajinu, sopečná jezera a gejzíry zde najdete v kontrastu s exotickými květinami, tropickým ovocem a poklidnými údolími s bujnou vegetací. Ve vodách v okolí Azorských ostrovů žije asi dvacet druhů velryb. Velkým zážitkem je jejich pozorování ze člunu na volném moři.

Azorské ostrovy - další odkazy

Zájezdy Azorské ostrovy - mohlo by vás zajímat

Na stránce Azorské ostrovy last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Azorské ostrovy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Azorské ostrovy - alternativní nabídky

Na zájezd Na Azorské ostrovy ne? Co zkusit v Portugalsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Azorské ostrovy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Portugalska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  6.9.2017
  Tenerife s polopenzí 16.990,-

  Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017. Hotel Turquesa Playa… [více]

  2.8.2017
  Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

  Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín… [více]

  11.7.2017
  Prázdniny na ostrově Kréta

  Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy. Objekt Gortyna *** se nachází 12… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2017

  TOPlist