Zájezdy na Madeiru

Zájezdy ostrov Madeira

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Madeiru. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Portugalsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Madeiru, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Madeiře

Hotely na Madeiře

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Alto LidoHotel****
Funchal

Hotel**** AtlantidaHotel****
Funchal

Hotel**** Baía AzulHotel****
Funchal

Hotel*** BravamarHotel***
Ribeira Brava

Hotel*** Cais Da OliveiraHotel***
Canico de Baixo

Hotel*** Cais Da OliveiraHotel***
Canico de Baixo

Hotel**** Calheta BeachHotel****
Calheta

Hotel**** Calheta BeachHotel****
Calheta

Hotel*** CastanheiroHotel***
Funchal

Hotel***** Cliff Bay ResortHotel*****
Funchal

Hotel**** Do CampoHotel****
Ribeira Brava

Hotel*** Do CentroHotel***
Funchal

Hotel*** Do CentroHotel***
Funchal

  Následující Zobrazit následující hotely na Madeiře1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11

Zájezdy na Madeiru

Zájezdy ostrov Madeira - ilustrační fotografie Zájezdy ostrov Madeira - ilustrační fotografie Zájezdy ostrov Madeira - ilustrační fotografie

Madeira je portugalské souostroví sopečného původu, které leží v Atlantickém oceánu asi 600 kilometrů od pobřeží Maroka. Jedinými obývanými ostrovy jsou turisty oblíbená Madeira a menší Porto Santo. Největším lákadlem ostrova je nádherná příroda. Na jednom místě zde najdete krajinu jako vystřihnutou z pohlednice Nového Zélandu, Skotska nebo Jižní Ameriky. Majestátná skalnatá pohoří se střídají s idylickými vesničkami. Na jihovýchodě ostrova je možnost surfování ve vysokých vlnách. Na své si přijdou i potápěči, zejména v národním podmořském parku Reserve Natural Parco do Garajau. Madeira je také ideální ostrov pro turistiku. Milovníci kultury zde najdou spoustu muzeí a kostelů se známými mozaikovými obrazy v bílé a modré barvě. Skutečnými uměleckými díly jsou i výšivky nebo košíkářské výrobky. Vlivem Golfského proudu tu vládne příjemná teplota po celý rok a zajišťuje tak nejen úrodnost pobřežních nížin, ale i příjemně strávenou dovolenou uprostřed přírodního ráje.

ostrov Madeira - další odkazy

Zájezdy ostrov Madeira - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Madeira last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Madeiru. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

ostrov Madeira - alternativní nabídky

Na zájezd Na Madeiru ne? Co zkusit v Portugalsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Madeiru nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Portugalska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

   Hledat zájezd

   Hledat zájezd

   pobytové
   lyžařské
   Novinky

   Novinky

   12.6.2018
   Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

   Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

   7.6.2018
   Dovolená v Bulharsku s all inclusive

   Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

   30.5.2018
   Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

   Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

   Kontakty

   Kontakty

   • Call centrum Praha222 745 416
   • Prodejna Chomutov474 721 045
   Aktuální výše slev na zájezdy

   Největší slevy na zájezdy

   Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

   O e-zajezdy.cz

   O e-zajezdy.cz

   Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

   Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

   Také provozujeme

   VLNA.cz, 2018

   TOPlist