Zájezdy na Ios

Zájezdy ostrov Ios

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Ios. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Ios, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Iosu

Hotely na Iosu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel** AegeonHotel**
ostrov Ios

Studio / Apartmán*** Agalia Luxury SuitesStudio / Apartmán***
město Ios

Hotel** ArmadorosHotel**
ostrov Ios

Hotel**** Dionysos ResortHotel****
město Ios

Hotel***** Ios PalaceHotel*****
Mylopotas

Hotel**** Liostasi IosHotel****
Chora (Ios)

Hotel** Marcos BeachHotel**
Mylopotas

Hotel** PoseidonHotel**
Mylopotas

Hotel**** Relux Ios IslandHotel****
město Ios

Hotel*** SkalaHotel***
město Ios

Zájezdy na Ios

Srdcem řeckých ostrovů je souostroví Kyklady. Každý z o strovů – Mykonos, Paros, Naxos, Ios, Amorgos a Santorini fascinuje návštěvníky. Hornatý Ios je situován jižně od Naxosu a Parosu. Ohraničují ho nádherné pláže, omývá zelené Egejské moře a neopakovatelný půvab mu dodává i typická architektura s bílými domky a kostely s modrými kopulemi.

Turisté vyhledávají hlavně letovisko Mylopotas, které nabízí písek, slunce a rušný noční život. Je tu několik barů a diskoték. Hlavním městem ostrova je Chora. Najdete tu ruiny starověkého chrámu Apollo a kostel Panaghia Gremiotissa. Pár set metrů od hlavního města, v letovisku Yialos můžete vyzkoušet různé vodní sporty nebo navštívit pradávnou osadu na kopci Skarkos. Pláž Manganari na jižním pobřeží má pět malých zátok s písčitými oblázkovými plážemi. Ostrov je známý i pořádáním festivalů.

ostrov Ios - další odkazy

Zájezdy ostrov Ios - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Ios last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Ios. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist