Zájezdy na Paxi

Zájezdy ostrov Paxi

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Paxi. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Paxi, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Paxi

Hotely na Paxi

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán*** FarosStudio / Apartmán***
Gaios

Zájezdy na Paxi

Paxi je nejmenším z Jónských ostrovů (jeho rozloha je 20 km2). Nachází se zde mnoho krásných zátok s křišťálově čistou vodou, jiskřivými plážemi a zelení, kam jen oko dohlédne. Podle mytologie byl kdysi součástí Korfu. Bůh moře Poseidon však hledal klidné místo, kde by mohl žít s krásnou a milovanou Amfitrítou. A tak svým mocným trojzubcem oddělil Paxi od Korfu. Od těch dob je Poseidonův trojzubec symbolem Paxi.

První zmínka o ostrově pochází z roku 229 př.n.l. a souvisí s válkou mezi Korfu a Illyrskými piráty. Většina obyvatel žije v hlavním městě Gaios. Hlavním zdrojem obživy je výroba a prodej olivového oleje, který je považovaný za jeden z nejlepších v Řecku, rybolov a v posledních několika letech i cestovní ruch.

ostrov Paxi - další odkazy

Zájezdy ostrov Paxi - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Paxi last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Paxi. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist