Zájezdy na Samos

Zájezdy ostrov Samos

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Samos. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Samos, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Samosu

Hotely na Samosu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AlkionHotel***
Kokkari

Hotel*** AnthemoessaHotel***
Pythagorion

Hotel**** ArionHotel****
Kokkari

Hotel**** ArionHotel****
Kokkari

Hotel**** ArionHotel****
Kokkari

Hotel**** ArionHotel****
Kokkari

Hotel**** ArionHotel****
Kokkari

Hotel** AspresHotel**
Votsalakia

Hotel*** AthenaHotel***
Kokkari

Hotel**** Dorysa Seaside ResortHotel****
Pythagorion

Hotel**** Doryssa Seaside ResortHotel****
Pythagorion

Hotel**** Doryssa Seaside ResortHotel****
Pythagorion

Hotel***** Doryssa Seaside ResortHotel*****
Pythagorion

Hotel***** Doryssa Seaside ResortHotel*****
Pythagorion

  Následující Zobrazit následující hotely na Samosu1 - 2 - 3 - 4 - 5

Zájezdy na Samos

Zájezdy ostrov Samos - ilustrační fotografie Zájezdy ostrov Samos - ilustrační fotografie Zájezdy ostrov Samos - ilustrační fotografie

Obecné informace o ostrově Samos

Jak by se dal jednoduše charakterizovat řecký ostrov Samos ve východní části Egejského moře? Spousta zastrčených romantických pláží, starověké památky a historické kláštery rozesety po celém ostrově a ve vnitrozemí převládající zelená barva coby symbol svěžesti a života. Ostrov Samos leží jen pár kilometrů od turisticky oblíbené Egejské riviéry v Turecku a jeho příroda a reliéf jsou si tureckými letovisky na břehu Egejského moře velmi podobné. Letecké zájezdy na Samos jsou jak se říká v kurzu a na řecké ostrovy ve východní části Egejského moře přilétá na dovolenou každé léto celá řada turistů toužící po odpočinku na krásných písečných plážích na břehu tyrkysově modrého moře.

Zájezdy na Samos

Většina návštěvníků, kteří se vydali na zájezdy na Samos, bývá ubytována ve střediscích ve východní části ostrova, neboť právě zde se nacházejí ty nejhezčí pláže na ostrově. Mezi nejznámější patří Psili Ammos, kterou mnozí považují za vůbec nejkrásnější pláž v celém Řecku a pak pláž přímo v letovisku Posidonio. Romantici, kteří si Samos vybrali jako místo, kde prožijí svůj zájezd do Řecka, budou své kroky směřovat nejčastěji do jeho severovýchodního cípu, protože zdejší dlouhé a členité pobřeží skrývá desítky malých pláží, na kterých si budou moci do sytosti užít slunce a až neuvěřitelně čisté a průzračné vody.

Pláže na ostrově Samos

Pro toho, kdo vyhledává opuštěné pláže a je ochoten kvůli tomu obětovat část svého pohodlí, které spousta turistů na zájezdu nejen do Řecka přímo vyžaduje, a také trochu riskovat, je ideálním regionem jižní část ostrova. Bez vypůjčeného auta se sem turisté jen tak nedostanou a nutno podotknout, že nejvhodnějším vozidlem pro cestu na jih je bezesporu terénní automobil. Odměna za komplikace během cesty na jih je ovšem více než sladká. Jižní pobřeží Samosu je totiž doslova poseto desítkami malých zastrčených pláží, ke kterým je nutné sjet často i několik set metrů po nezpevněné cestě. Jedním příkladem z všechny může být například pláž Tsopela, ukrytá mezi vysokými útesy.

Další úžasné pláže se táhnou po celém jihozápadním pobřeží ostrova a právě zde se nachází známé turistické letovisko Votsalakia, kam směřuje velká část zájezdů na Samos. Přímo ve středisku se nalézá městská písečná pláž, jejíž délka dosahuje téměř jednoho a půl kilometru. Další pláž jménem Psili Ammos (na ostrově se nacházejí celkem 3 pláže tohoto jména) se nachází jen asi 2 kilometry od Votsalakie.

I sever ostrova skrývá několik zajímavých pláží. Západně od města Karlovasi se mohou turisté koupat na hezké pláži Potami, ovšem ta bývá hlavně v průběhu turistické zájezdové sezóny poměrně přelidněná. Komu nevadí, či třeba dokonce vyhledává, pěší tůry a delší procházky, zhruba hodinovou chůzí západním směrem od Karlovasi se dostane ke dvěma ostrovním pokladům, plážím Megalo Setani a Micro Setani. Obě leží v přírodní rezervaci, takže se k nim nedá dostat jinak než právě pěšky a nebo lodí z Karlovasi. To je důvodem, proč je na těchto plážích i v nejvyšší sezóně jen naprosté minimum turistů.

Poslední z pláží na ostrově, která určitě stojí za zmínku, je pláž nedaleko Kokkari jménem Tsamadou. Jde o jedinou pláž na ostrově, kterou mohou využívat nudisté a ti této možnosti prožít zájezdy na Samos podle svého přesvědčení a přístupu k životu hojně a rádi využívají. K působivé atmosféře přispívají také okolní strmé útesy, které zážitek z koupání v blankytně modrém moři povznášejí ještě na vyšší úroveň.

Výlety na zájezdech na Samos

Zajímavým zpestřením zájezdu na ostrov Samos může být výlet do asi 3 kilometry vzdáleného tureckého přístavu Kusadasi. Kusadasi je příjemné malé městečko plné obchodů a sami Řekové ze Samosu sem často jezdí na nákupy. Nedaleko Kusadasi se pak nacházejí ruiny antického přístavu Efesos, ve kterém kdysi stával jeden ze 7 divů světa starověku.

Samos je dokonalým místem pro dovolenou pro ty, kteří si chtějí od každého trochu. Turisté přilétající na zájezdy na ostrov Samos mohou volit mezi pulzujícími letovisky, kde zábava a párty končívají až nad ránem stejně jako mezi malými letovisky s nádechem romantiky a naprostým minimem turistů. To vše je samozřejmě doplněné průzračným mořem a velkým množstvím pláží od oblázkových až po jemně písčité.

ostrov Samos - další odkazy

Zájezdy ostrov Samos - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Samos last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Samos. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist