Zájezdy do Pargy

Zájezdy Parga

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Pargy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Pargy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Parze

Hotely v Parze

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán*** DimasStudio / Apartmán***
Valtos

Studio / Apartmán** ElenaStudio / Apartmán**
Krioneri

Hotel*** EleniHotel***
Ammoudia

Studio / Apartmán** EleonasStudio / Apartmán**
Epirus - Syvota

Studio / Apartmán*** ElvaStudio / Apartmán***
Ammoudia

Studio / Apartmán*** GardenStudio / Apartmán***
Valtos

Studio / Apartmán*** Garden HouseStudio / Apartmán***
Parga

Studio / Apartmán** KimonStudio / Apartmán**
Epirus - Syvota

Studio / Apartmán*** Olive TreeStudio / Apartmán***
Krioneri

Studio / Apartmán*** Olive TreeStudio / Apartmán***
Krioneri

Studio / Apartmán** PartheniouStudio / Apartmán**
Epirus - Syvota

Penzion*** PavlosPenzion***
Parga

Hotel**** PhiloxeniaHotel****
Ammoudia

Studio / Apartmán** Porto SyvotaStudio / Apartmán**
Epirus - Syvota

Zájezdy do Pargy

Obecné informace o letovisku Parga

Malebné městečko a zároveň oblíbené letovisko pro zájezdy k moři na pevninské Řecko Parga se nachází na severozápadním řeckém pobřeží, naproti ostrovu Paxi. Na ostrov Paxos, jak také bývá Paxi nazýván, je to z Pargy asi 20 kilometrů a necelých 30 kilometrů západně od tohoto prázdninového střediska se nachází oblíbený ostrov pro letecké zájezdy k moři Korfu.

V městečku Parga trvale žijí jen necelé tři tisíce obyvatel, ovšem v hlavní sezóně dovolených, kdy zájezdy do Řecka vrcholí, toto číslo pochopitelně rapidně stoupá. Parga zatím není příliš zasažena masovým turistickým ruchem a stále ještě si uchovává svou typicky řeckou atmosféru. Městečko je situováno kolem malého přístavu a domky zdejších obyvatel jsou postaveny ve svahu, jež se nad zátokou zvedá směrem do vnitrozemí.

Asi nejznámější dominantou městečka Parga je benátský hrad, který zde byl vybudován již během jedenáctého století, a nachází se na malém kopci vysoko nad městem. Turisté, kteří mají rádi odpolední procházky a na zájezdy do Pargy přijíždějí v hojné míře, toto místo často navštěvují především kvůli jedinečnému výhledu po širokém okolí stejně tak jako na přilehlé moře.

I když Parga nepatří k největším letoviskům v Řecku, i zde si budou moci turisté, kteří sem přijíždí na letecké zájezdy stále ve větší míře, zajít na něco dobrého k jídlu do několika restaurací nebo taveren a stejně tak mohou posedět v několika kavárnách či vinárnách.

Pláže v Parze

I když je městečko Parga velmi hezky zasazeno do okolní přírody, hlavním důvodem, proč turisté na zájezdy do Řecka přijíždějí právě do Pargy, jsou zdejší pláže. V blízkosti Pargy se mohou turisté koupat hned na dvou plážích, přičemž hlavní pláž letoviska se nachází jen kousek od centra městečka. Její povrch tvoří hrubší písek a oblázky a turisté zde najdou veškerou turistickou vybavenost včetně možnosti zapůjčení plážových lehátek a slunečníků. Také je tady možné zajít na jídlo během dne do stánků na rychlé občerstvení.

Největší pláží v letovisku Parga je ovšem dlouhá písečná pláž Valtos, která se nachází západně od městečka. Má tvar půlměsíce a zabírá prakticky celou zátoku. Na délku měří téměř kilometr a její povrch tvoří především hladké oblázky. Na jejím západním konci se nachází nevelký přístav, který využívají zejména malé lodě. Na pláži Valtos nechybí obvyklá turistická vybavenost a je obklopena krásnou zelení s výjimkou střední části, kde bylo postaveno již několik hotelů. Z pláže se jejím návštěvníkům otevírá krásný výhled na zdejší hrad.

Asi čtyři kilometry východně od letoviska Parga se nachází pláž Lichnos u stejnojmenného letoviska. Jde o jednu z nejkrásnějších pláží v celé oblasti, která má na délku více než 500 metrů a ani v nejvyšší sezoně nebývá obsazená. U pláže nechybí možnost rychlého občerstvení a v její blízkosti se nachází též kemp.

Podobně jako u většiny pláží Jónského moře, i tady je voda podél pobřeží průzračně čistá a turisté se na nich mohou věnovat celé řadě vodních a plážových sportů.

Zajímavosti Pargy

Městečko Parga je oblíbeným cílem pro všechny věkové kategorie turistů, kteří jsem s oblibou na letní zájezdy přijíždějí během celé letní sezóny. Zejména v centru městečka tvoří domky s krásně červenými střechami malebné křivolaké uličky, jež jsou ideálním cílem večerních romantických procházek.

Stejně tak bývá velmi oblíbená procházka po pobřežní promenádě, která se kroutí nedaleko hlavní městské pláže. Ta vede podél zdejšího přístavu a nachází se na ní několik restaurací, taveren a dokonce i koktejlový bar. I odsud je nádherný výhled na starý benátský hrad nad městečkem.

Parga - další odkazy

Zájezdy Parga - mohlo by vás zajímat

Na stránce Parga last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Pargy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist