Severní Amerika zájezdy

Zájezdy Severní Amerika

Chystáte se vydat na dovolenou a Severní Amerika je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Severní Ameriky, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat památky, které zde zanechala indiánská kultura či svědectví pozdější koloniální minulosti v Mexiku nebo třeba vynikající podmínky pro dovolenou v USA?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Severní Ameriky. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Severní Americe nezapomenutelnou dovolenou.

do Severní Ameriky - oblasti

Kam na zájezd do Severní Ameriky

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Severní Americe.

  Letní zájezdy do Severní Ameriky

  Zájezdy Severní Amerika - ilustrační fotografie Zájezdy Severní Amerika - ilustrační fotografie Zájezdy Severní Amerika - ilustrační fotografie

  Severní Amerika má tvar gigantického, dole se zužujícího, trojúhelníku ze kterého jsou vykrojené dva zálivy – Hudsonský a Mexický. Pobřeží Ameriky je velmi členité, patří k němu mimo jiné i Grónsko nebo Kanadské arktické souostroví. Na východě se rozkládají Apačské hory. Vítr a déšť je obrušují už velmi dlouho, takže jsou dnes podstatně nižší než mladší Skalisté hory na západě. Rozsáhlý prostor mezi nimi vyplňuje plochá nížina. Severní Amerika je světadílem podnebních extrémů. Na dalekém severu klesá teplota až k -66 C a Grónsko pokrývá až 3km silný ledovcový štít. Na horkých pouštích jihozápadu se naproti tomu rtuť teploměru vyšplhá až na 57 C. Původní obyvatelé, Indiáni, přišli do Ameriky asi před 30 000 lety z Asie. První Evropané, kteří se zde usadili, byli Vikingové. Z hlediska turistického je sever kontinentu přitažlivý nejen řadou známých přírodních útvarů nebo panenskou kanadskou přírodou, ale také architekturou a svébytným rázem amerických měst.

  Severní Amerika - další odkazy

  Severní Amerika - mohlo by vás zajímat

  Pro zájezdy do Severní Ameriky na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Severní Ameriky to správné místo, kde začít.

  Severní Amerika - alternativní nabídky

  Zájezdy Do Severní Ameriky ne? Co zkusit něco jiného?

  Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Severní Americe nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  18.7.2018
  Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

  Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

  10.7.2018
  Nové suity na ostrově Limnos

  Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

  22.6.2018
  Černá Hora animační program v českém jazyce

  Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist