Zájezdy na Costa Bravu

Zájezdy Costa Brava

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Costa Bravu. Pokud se chystáte v tomto letovisku ve Španělsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Costa Bravu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Costa Bravě

Hotely na Costa Bravě

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AcapulcoHotel***
Lloret de Mar

Hotel*** AmaraiguaHotel***
Malgrat de Mar

Hotel*** BoixmarHotel***
Blanes

Studio / Apartmán*** Bolero ParkStudio / Apartmán***
Lloret de Mar

Studio / Apartmán*** Bolero ParkStudio / Apartmán***
Lloret de Mar

Hotel*** Cartago NovaHotel***
Malgrat de Mar

Hotel*** Cartago NovaHotel***
Malgrat de Mar

Hotel*** ContinentalHotel***
Tossa de Mar

Hotel*** Continental TossaHotel***
Tossa de Mar

Hotel*** Continental TossaHotel***
Tossa de Mar

Hotel*** CopacabanaHotel***
Lloret de Mar

Hotel*** Don JuanHotel***
Lloret de Mar

Hotel*** Don JuanHotel***
Lloret de Mar

Hotel*** EsplendidHotel***
Blanes

  Následující Zobrazit následující hotely na Costa Bravě1 - 2 - 3 - 4 - 5

Zájezdy na Costa Bravu

Zájezdy Costa Brava - ilustrační fotografie Zájezdy Costa Brava - ilustrační fotografie Zájezdy Costa Brava - ilustrační fotografie

Costa Brava bývá překládana jako divoké pobřeží nebo zelená zahrada Španělska. Leží v Katalánsku, táhne se od severních hranic s Francií až po letovisko Blanes. Se svými romantickými zátokami, hrubozrnnými písečnými plážemi a skalnatými útesy patří k nejvyhledávanějším turistickým oblastem. Oblíbili si ji i Picasso a Dalí. Zpestřením pobytu na plážích členitého pobřeží může být návštěva vodního parku Marineland nebo ruin románského kláštera Sant Pere de Rodes. Mnohá letoviska jsou oblíbená hlavně mezi mladými lidmi z celé Evropy a to hlavně díky velmi rušnému životu. Dopravu mezi jednotlivými letovisky zajišťují vyhlídkové lodě a nabízejí tak jedinečnou možnost poznat i jiné části pobřeží. Rozhodně si také nenechte ujít návštěvu Barcelony.

Costa Brava - další odkazy

Zájezdy Costa Brava - mohlo by vás zajímat

Na stránce Costa Brava last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Costa Bravu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Costa Brava - alternativní nabídky

Na zájezd Na Costa Bravu ne? Co zkusit ve Španělsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Costa Bravu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Španělska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

6.9.2017
Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017. Hotel Turquesa Playa… [více]

2.8.2017
Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín… [více]

11.7.2017
Prázdniny na ostrově Kréta

Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy. Objekt Gortyna *** se nachází 12… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist