Zájezdy na Costa del Sol

Zájezdy Costa del Sol

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Costa del Sol. Pokud se chystáte v tomto letovisku ve Španělsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Costa del Sol, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Costa del Sol

Hotely na Costa del Sol

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AguamarinaHotel***
Torremolinos

Hotel**** AmaraguaHotel****
Torremolinos

Hotel**** AmaraguaHotel****
Torremolinos

Hotel*** BaliHotel***
Benalmadena

Hotel*** BaliHotel***
Benalmadena

Hotel** BalmoralHotel**
Benalmadena

Hotel*** BalmoralHotel***
Benalmadena

Hotel*** Best SirocoHotel***
Benalmadena

Hotel**** Best TritonHotel****
Benalmadena

Hotel**** Blue Sea Gran CervantesHotel****
Torremolinos

Hotel*** Carmen TeresaHotel***
Torremolinos

Hotel*** Club Puente RealHotel***
Torremolinos

Hotel*** Cortijo BlancoHotel***
Marbella

Hotel*** Diverhotel MarbellaHotel***
Marbella

  Následující Zobrazit následující hotely na Costa del Sol1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Zájezdy na Costa del Sol

Zájezdy Costa del Sol - ilustrační fotografie Zájezdy Costa del Sol - ilustrační fotografie Zájezdy Costa del Sol - ilustrační fotografie

Costa del Sol (Slunečné pobřeží) je pás pobřeží lemující jižní část Španělska od Malagy téměř po Gibraltar. Jeho název vystihuje příjemné podnebí s mimimem srážek a 300 slunečnými dny v roce. Pyšní se nádhernými písečnými plážemi, čistou a teplou vodou Středozemního moře, paletou kvalitních hotelů, širokou nabídkou zábavy, obchodů, sportů a výtečnou andaluzskou kuchyní. Nejznámějším letoviskem pobřeží je Marbella. Mnohé světové celebrity si ji vybrali za své letní sídlo. Jeho úzké uličky jsou plné butiků předních módních návrhářů. Je tu s neobyčejným vkusem skloubený tradiční styl Andalusie s maurskými vlivy. Celá oblast je rájem pro sportovce, příznivce vodních sportů, golfu nebo tenisu.

Costa del Sol - další odkazy

Zájezdy Costa del Sol - mohlo by vás zajímat

Na stránce Costa del Sol last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Costa del Sol. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Costa del Sol - alternativní nabídky

Na zájezd Na Costa del Sol ne? Co zkusit ve Španělsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Costa del Sol nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Španělska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist