Zájezdy na Costa del Maresme

Zájezdy Costa del Maresme

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Costa del Maresme. Pokud se chystáte v tomto letovisku ve Španělsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Costa del Maresme, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Costa del Maresme

Hotely na Costa del Maresme

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AlhambraHotel***
Santa Susanna

Hotel*** AlhambraHotel***
Santa Susanna

Studio / Apartmán*** Bon ReposStudio / Apartmán***
Calella

Studio / Apartmán*** Bon ReposStudio / Apartmán***
Santa Susanna

Hotel*** CapriciHotel***
Santa Susanna

Hotel*** CapriciHotel***
Santa Susanna

Hotel*** CapriciHotel***
Santa Susanna

Hotel*** CapriciHotel***
Santa Susanna

Hotel**** CapriciHotel****
Santa Susanna

Hotel**** Caprici VerdHotel****
Santa Susanna

Hotel**** Golden Taurus ParkHotel****
Pineda de Mar

Hotel*** HaromarHotel***
Calella

Hotel*** MaripinsHotel***
Santa Susanna

Hotel**** MercuryHotel****
Santa Susanna

Zájezdy na Costa del Maresme

Na severu hraničí pobřeží Costa del Maresme s pobřežím Costa Brava, na jihu zase s pobřežím Costa Dorada. Tato část katalánského pobřeží se rozprostírá přibližně 50 km od ústí řeky Tordera pod městečkem Blanes až kousek před Barcelonu. Vzhledem k tomu, že jsou zde dlouhé pláže se zlatým pískem, patřila tato část dlouho turisticky ke Costa Doradě, od 80. let zase získala zpět původní název El Maresme nebo Costa del Maresme. El Maresme má původ ve slově „marismes“ (mokřiny), které zde před mnoha lety na tomto pobřeží existovaly. Nejznámější turistická letoviska tohoto regionu jsou Calella de la Costa a Santa Susanna či Malgrat de Mar s mnoha hotely, restauracemi, bary, obchody, stejně jako s rozsáhlou nabídkou sportů a jiných aktivit.

Největší město je Mataró (110 000 obyvatel), kde můžete navštívit rybářský a jachtařský přístav. Typické katalánské město Arenys de Mar má nejstarší a asi nejznámější jachtařský přístav na španělském pobřeží severně od Barcelony a také rybářský přístav, kde se konají každodenní dražby ryb. Městečko Tordera, u ústí řeky La Tordera, nabízí každonedělní největší místní trhy L'Alt Maresme. Všechna pobřežní letoviska jsou spojena železniční tratí, po které se můžete dostat až do metropole Barcelona.

Vnitrozemí Costa del Maresme tvoří bohatě zalesněná vrchovina, jejíž úpatí dosahuje až k pobřežní a nabízí skvělé podmínky pro pěší turistiku. Při procházkách můžete objevit i pozůstatky starověkých strážních věží, které mezi 14. a 18. století hlídaly pobřeží před piráty. Pobřeží Costa del Maresme má mírné středomořské podnebí. Léto je teplé a suché, zimy jsou mírné s menšími srážkami.

Costa del Maresme - další odkazy

Zájezdy Costa del Maresme - mohlo by vás zajímat

Na stránce Costa del Maresme last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Costa del Maresme. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Costa del Maresme - alternativní nabídky

Na zájezd Na Costa del Maresme ne? Co zkusit ve Španělsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Costa del Maresme nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Španělska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

8.11.2017
Upozornění

Ve čtvrtek 9.11.2018 je cestovní kancelář uzavřena. Za vzniklé komplikace se omlouváme. Veškeré poptávky zaslané v tento den, budou vyřízeny následující den a to v… [více]

27.10.2017
First minute 2018 v prodeji

  Vybírejte již z prvních fist minute pobytů na léto 2018 a získejte tak nejlepší ceny. Včasným nákupem lze využít několik slev či výhod. Jak… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist