Arabské emiráty zájezdy

Zájezdy Arabské emiráty

Chystáte se vydat na dovolenou a Arabské emiráty je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Spojených arabských emirátů, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat Emirates Palace, nejnákladnější hotel na světě s interiéry ze zlata a mramoru v Abu Dhabi, nejluxusnější hotel světa Burj Al Arab připomínající lodní plachtu v Dubaji nebo třeba uvidíte Portugalskou pevnost s názvem Bitnah,Jste vášnivými potápěči přímo se nabízí pobřeží Khor Fakkanu můžete tu vidět mořské želvy, různé druhy barevných tropických rybek, barakudy a krásné korály. A pro ty odvážnější – můžete se zde potkat i se žraloky! v Fujairahu?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Spojených arabských emirátů. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, ve Spojených arabských emirátech nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Spojených arabských emirátů vybíráme

Fujairah Rotana... *****
25.1.(Čt) - 2.2.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel***** Fujairah Rotana Resort And Spa, Fujairah - foto objektuletecky, snídaně
14.190,- Kč
Radisson Blu Resort *****
25.1.(Čt) - 2.2.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel***** Radisson Blu Resort, Dubaj - foto objektuletecky, snídaně
14.190,- Kč
The Cove Rotana... *****
25.1.(Čt) - 2.2.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel***** The Cove Rotana Resort, Ras Al Khaimah - foto objektuletecky, snídaně
20.690,- Kč, 14.290,- Kč
Citimax Hotel... ***
31.1.(St) - 7.2.(St), 7 nocí
Hotel Hotel*** Citimax Hotel Sharjah, Sharjah - foto objektuletecky, snídaně
15.390,- Kč, 14.690,- Kč
Yas Island Rotana ****
25.1.(Čt) - 2.2.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Yas Island Rotana, Abu Dhabi - foto objektuletecky, snídaně
14.990,- Kč
Al Hamra Village... ****
26.1.(Pá) - 2.2.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Al Hamra Village & Residence, Ras Al Khaimah - foto objektuletecky, all inclusive
14.990,- Kč
do Spojených arabských emirátů - oblasti

Kam na zájezd do Spojených arabských emirátů

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích ve Spojených arabských emirátech.

Letní zájezdy do Spojených arabských emirátů

Al Khan beach Burj Al Arab Zájezdy Arabské emiráty - ilustrační fotografie

Spojené arabské emiráty se nacházejí na Arabském poloostrově a sousedí na jihu a západě se Saudskou Arábií, na východě s Ománem a přes moře s Katarem. Přístup k moři mají i v Ománském zálivu. Vnitrozemské hranice se nedají tak snadno vyznačit, protože masy písku se stále přemisťují. Celé území je o něco menší než Rakousko.

Počet obyvatel Spojených arabských emirátů patří k nejrychleji rostoucím na světě. Při jejich založení činil pouze asi 180.000 obyvatel, ale při sčítání v roce 2004 to bylo již přes 4 miliony. A současné odhady mluví o nejméně 5 milionech. Tak prudký nárust je zapříčiněn především pracovním přistěhovalectvím.

Pokud využijete některou z lákavých nabídek zájezdů last minute a do této země vyrazíte, sami se přesvědčíte, že území Spojených arabských emirátů tvoří téměř úplně písečná poušť. Více jak dvě třetiny rozlohy pokrývá na severu výběžek Arabské pouště, jejíž písečné duny se mohou přemisťovat na stovky kilometrů a ohrožují města i oázy. Její postup se daří výsadbou zeleně zastavit pouze částečně.

Nejznámějšími oázami jsou al Buraimi u hranic s Ománem poblíž města al Ain a oáza Liwa na jihu. U severního pobřeží je mnoho ostrovů a ještě 100 km od pobřeží je moře hluboké pouhých 25 metrů. Ostrovy, mělčiny a korálové útesy ohrožují lodní dopravu i dnes. Na severním pobřeží, mezi Perským zálivem a Ománským zálivem, se zvedá Hadscharské pohoří. Zvedá se strmě přímo z pouště a nejvyšším vrcholem je Dschabal Adhan, dosahující výšky 1.130 m. V těchto místech se objevuje vzácná povrchová i podzemní voda.

Arabské emiráty - další odkazy

Arabské emiráty - mohlo by vás zajímat

Zajímají vás Arabské emiráty jako možné místo kde strávit dovolenou? Co můžete očekávat od zájezdů do Arabských emirátů? Mají vám vůbec co nabídnout? Pokud si kladete podobné otázky a chtěli byste na ně znát odpověď, podívejte se na web zaměřený na Arabské emiráty. Poskytnou vám informace o jednotlivých emirátech a místech, která byste určitě neměli minout, včetně předpovědi počasí v Arabských emirátech.

Do Arabských emirátů jezdí turisté také na poznávací zájezdy. Využívají možnosti procestovat větší část tohoto arabského světa v několika dnech a seznámit se s jeho zajímavými místy, které nabízí. Poku i vy patříte mezi turisty, kteří nechtějí jen tak nečinně ležet na plážích, ale toužíte podívat se do arabské perly - Dubaje, projít se po 8 km dlouhé ulici Corniche v Abu Dhabi nebo se vydat na skvělé nákupy, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů za poznáním po Arabských emirátech.

Pro zájezdy do Spojených arabských emirátů na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Spojených arabských emirátů to správné místo, kde začít.

Arabské emiráty - alternativní nabídky

Zájezdy Do Spojených arabských emirátů ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená ve Spojených arabských emirátech nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist