Karibik a Stř. Amerika zájezdy

Zájezdy Karibik a Stř. Amerika

Chystáte se vydat na dovolenou a Karibik a Stř. Amerika je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Karibiku nebo do Střední Ameriky, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat nekonečné pláže na ostrově, který objevil v roce 1493 Kryštof Kolumbus na Antigue a Barbudě, nejznámější letovisko Oranjestand (hlavní město ostrova) čí starý větrný mlýn De Olde Molen, postavený v roce 1804 v Holandsku a poté po kusech přemístěn na Arubě nebo třeba Aquaventure - jeden z největších vodních zábavních parků na světě na ostrově s příznačným názvem Paradise Island na Bahamách?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Karibiku nebo do Střední Ameriky. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Karibiku nebo ve Střední Americe nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Karibiku nebo do Střední Ameriky vybíráme

Gran Caribe Club... ***
26.4.(Čt) - 3.5.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Gran Caribe Club Kawama, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
32.408,- Kč
Cran Caribe Villa... ***
26.4.(Čt) - 3.5.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Cran Caribe Villa Tortuga, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
33.143,- Kč
Barcelo Arenas... ****
27.4.(Pá) - 4.5.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Barcelo Arenas Blancas, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
34.690,- Kč
Playa Caleta ****
1.5.(Út) - 9.5.(St), 8 nocí
Hotel Hotel**** Playa Caleta, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
34.790,- Kč, 34.690,- Kč
Barcelo Solymar... ****
27.4.(Pá) - 4.5.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Barcelo Solymar Beach Resort, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
34.880,- Kč
Gran Caribe Club... ***
1.5.(Út) - 9.5.(St), 8 nocí
Hotel Hotel*** Gran Caribe Club Kawama, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
35.090,- Kč, 34.890,- Kč
do Karibiku nebo do Střední Ameriky - oblasti

Kam na zájezd do Karibiku nebo do Střední Ameriky

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Karibiku nebo ve Střední Americe.

Letní zájezdy do Karibiku nebo do Střední Ameriky

Zájezdy Karibik a Stř. Amerika - ilustrační fotografie Zájezdy Karibik a Stř. Amerika - ilustrační fotografie Zájezdy Karibik a Stř. Amerika - ilustrační fotografie

Střední Amerika se považuje za součást Severní Ameriky. Řadíme sem sedm států, které oplývají pestrostí přírodních krás i stopami vlivů nejrůznějších kultur od starobylých mayských měst po Panamský průplav. Najdeme zde tropické deštné pralesy, sopečné vulkány, vysokohorská jezera i bílé pláže a korálové útesy. Mezi nejvyspělejší patří Mexiko, Kostarika a Panama. Jsou zde poměrně časté přírodní úkazy, které doma neznáme jako hurikány nebo zemětřesení. V Mexiku jsou také navíc největší aktivní sopky na světě včetně sopky Popocatepetl ( 5452 m), Ixtacciuhatl ( 5286 m) a Citlaltépetl ( 5699 m).

Hornaté a pokryté bujnými lesy jsou ostrovy Karibského moře. Najdete tu krásné písečné pláže i nádherné moře. Patří sem tři hlavní skupiny ostrovů: Bahamy, Velké Antily, Malé Antily. Některé vznikly na korálových útesech, jiné mají sopečný původ. Turisticky nejzajímavější je jistě Kuba – označovaná jako perla Karibiku. Je obklopená více než 4000 ostrůvky korálového původu, které jsou ideální pro milovníky potápění. Nejznámější středisko je Varadero, ale svou historií láká i Havana. Díky historickým památkám a nádherné přírodě patří Střední Amerika zcela jistě k nejkrásnějším a nejpůsobivějším oblastem světa.

Karibik a Stř. Amerika - další odkazy

Karibik a Stř. Amerika - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Karibiku nebo do Střední Ameriky na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Karibiku nebo do Střední Ameriky to správné místo, kde začít.

Karibik a Stř. Amerika - alternativní nabídky

Zájezdy Do Karibiku nebo do Střední Ameriky ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Karibiku nebo ve Střední Americe nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist