Zájezdy na Barbados

Zájezdy Barbados

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Barbados. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Karibiku nebo ve Střední Americe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Barbados, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Barbadosu

Hotely na Barbadosu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Almond Beach Club & SpaHotel***
St. James

Hotel*** Bougainvillea Beach ResortHotel***
Oistins - Christ Church

Hotel*** Butterfly BeachHotel***
Oistins - Christ Church

Hotel*** Butterfly BeachHotel***
Oistins - Christ Church

Hotel**** Colony ClubHotel****
St. James

Hotel**** Crystal CoveHotel****
St. James

Hotel**** Crystal CoveHotel****
St. James

Hotel*** Divi HeritageHotel***
St. James

Hotel*** Divi Southwinds Beach ResortHotel***
St.Lawrence Gap

Hotel***** Hilton BarbadosHotel*****
Needhams Point

Hotel***** Hilton BarbadosHotel*****
Needhams Point

Hotel****** Sandals BarbadosHotel******
St.Lawrence Gap

Zájezdy na Barbados

Zájezdy Barbados - ilustrační fotografie Zájezdy Barbados - ilustrační fotografie Zájezdy Barbados - ilustrační fotografie Barbados, to jsou viktoriánské stavby, odpolední čaje a kriket pod zářivě modrou oblohou. Není pochyb o tom, že Barbados je největším britským ostrovem v Karibiku, a jedním z nejvíce fascinujících ostrovů. Barbados je cílem zejména pro milovníky pláží. Jižní a západní pobřeží je charakteristické krásnými, dlouhými písečnými plážemi, zatímco východním pobřeží je zajímavé spíše pro milovníky přírody. Rozsáhlé pole cukrové třtiny a národní parky lákají k dlouhým procházkám a výletům. Ostrov je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Karibiku, nejen pro širokou sportovní nabídku ale také pro velmi rušný noční život. Díky svým krásným plážím a čisté vodě, je ostrov rájem pro milovníky vodních sportů. Zejména jižní a západní pobřeží jsou ideální pro koupání, milovníci opalování tady najdou fantastické písečné pláže a četnou nabídku sportovních aktivit. Kromě koupání, plavání a šnorchlování, jsou velmi populární zejména surfování a plachtění. Majestátní korálové útesy jsou vynikajícím místem pro potápění, pod vodou můžete obdivovat tři vraky lodí, barevné ryby, exotické mušle, šneky, mořské ježky nebo sasanky. Ale i mimo vodu jsou příležitosti k provozování sportu. Například jízda na koni, tenis nebo golf. Jižní a západní pobřeží Barbadosu patří mezi nejoblíbenější prázdninové destinace v Karibiku. Mnoho nočních klubech a diskoték zajišťuje, že se tady nudit nebudete ani v noci. Hlavní město Bridgetown se nachází na jihozápadě s asi 100.000 obyvately a je považováno za karibské hlavní město. Nápadné jsou zde stopy bývalé koloniální velmoci, najdete tu dokonce centrální náměstí zvané Trafalgar Square, které je malou replikou slavného jmenovce v Londýně. Ostrov Barbados je možné navštívit po celý rok, vzhledem k tropickém pásmu je nepříjemnější období od prosince do dubna. Od konce září do poloviny listopadu vás mohou zastihnout krátké dešťové přeháňky, které jsou také nazývány „tekutým sluncem“.
Barbados - další odkazy

Zájezdy Barbados - mohlo by vás zajímat

Na stránce Barbados last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Barbados. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Barbados - alternativní nabídky

Na zájezd Na Barbados ne? Co zkusit v Karibiku nebo ve Střední Americe něco jiného?

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

6.9.2017
Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017. Hotel Turquesa Playa… [více]

2.8.2017
Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín… [více]

11.7.2017
Prázdniny na ostrově Kréta

Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy. Objekt Gortyna *** se nachází 12… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist