Zájezdy na Barbados

Zájezdy Barbados

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Barbados. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Karibiku nebo ve Střední Americe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Barbados, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Barbadosu

Hotely na Barbadosu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Butterfly BeachHotel***
Oistins - Christ Church

Hotel**** Crystal CoveHotel****
St. James

Hotel*** Divi HeritageHotel***
St. James

Hotel*** Divi Southwinds Beach ResortHotel***
St.Lawrence Gap

Hotel***** Hilton BarbadosHotel*****
Needhams Point

Hotel*** Sea BreezeHotel***
Barbados

Zájezdy na Barbados

Zájezdy Barbados - ilustrační fotografie Zájezdy Barbados - ilustrační fotografie Zájezdy Barbados - ilustrační fotografie Barbados, to jsou viktoriánské stavby, odpolední čaje a kriket pod zářivě modrou oblohou. Není pochyb o tom, že Barbados je největším britským ostrovem v Karibiku, a jedním z nejvíce fascinujících ostrovů. Barbados je cílem zejména pro milovníky pláží. Jižní a západní pobřeží je charakteristické krásnými, dlouhými písečnými plážemi, zatímco východním pobřeží je zajímavé spíše pro milovníky přírody. Rozsáhlé pole cukrové třtiny a národní parky lákají k dlouhým procházkám a výletům. Ostrov je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Karibiku, nejen pro širokou sportovní nabídku ale také pro velmi rušný noční život. Díky svým krásným plážím a čisté vodě, je ostrov rájem pro milovníky vodních sportů. Zejména jižní a západní pobřeží jsou ideální pro koupání, milovníci opalování tady najdou fantastické písečné pláže a četnou nabídku sportovních aktivit. Kromě koupání, plavání a šnorchlování, jsou velmi populární zejména surfování a plachtění. Majestátní korálové útesy jsou vynikajícím místem pro potápění, pod vodou můžete obdivovat tři vraky lodí, barevné ryby, exotické mušle, šneky, mořské ježky nebo sasanky. Ale i mimo vodu jsou příležitosti k provozování sportu. Například jízda na koni, tenis nebo golf. Jižní a západní pobřeží Barbadosu patří mezi nejoblíbenější prázdninové destinace v Karibiku. Mnoho nočních klubech a diskoték zajišťuje, že se tady nudit nebudete ani v noci. Hlavní město Bridgetown se nachází na jihozápadě s asi 100.000 obyvately a je považováno za karibské hlavní město. Nápadné jsou zde stopy bývalé koloniální velmoci, najdete tu dokonce centrální náměstí zvané Trafalgar Square, které je malou replikou slavného jmenovce v Londýně. Ostrov Barbados je možné navštívit po celý rok, vzhledem k tropickém pásmu je nepříjemnější období od prosince do dubna. Od konce září do poloviny listopadu vás mohou zastihnout krátké dešťové přeháňky, které jsou také nazývány „tekutým sluncem“.
Barbados - další odkazy

Zájezdy Barbados - mohlo by vás zajímat

Na stránce Barbados last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Barbados. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Barbados - alternativní nabídky

Na zájezd Na Barbados ne? Co zkusit v Karibiku nebo ve Střední Americe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Barbados nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Karibiku nebo do Střední Ameriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist