Thajsko zájezdy

Zájezdy Thajsko

Chystáte se vydat na dovolenou a Thajsko je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Thajska, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat rozvaliny bývalého hlavního města v Ayutthayi, královské letní sídlo Bang Pa In či největší pagodu na světě v Nakhon Pathom v Bangkoku, vynikající podmínky pro dovolenou v Hua Hinu - Královském městě nebo třeba rafflesii, největší rostlinu na světě v národním parku Lam Ru či Khao Sok se svými více jak 1 km vysokými strmými horami pokrytými pralesem v Khao Laku?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Thajska. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Thajsku nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Thajska vybíráme

Pattaya Garden **
20.6.(St) - 28.6.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel** Pattaya Garden, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
20.790,- Kč, 19.590,- Kč
Bamboo Beach Hotel... ***
21.6.(Čt) - 29.6.(Pá), 8 nocí
Hotel Hotel*** Bamboo Beach Hotel And Spa, Phuket - foto objektuletecky, snídaně
22.390,- Kč, 20.090,- Kč
Loma ***
20.6.(St) - 28.6.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel*** Loma, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
21.490,- Kč, 20.590,- Kč
Intown Holiday **
24.6.(Ne) - 2.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel** Intown Holiday, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
21.133,- Kč, 20.621,- Kč
Sunshine Hotel... ***
20.6.(St) - 28.6.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel*** Sunshine Hotel & Residences, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
21.590,- Kč, 20.690,- Kč
Sunshine Garden ***
20.6.(St) - 28.6.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel*** Sunshine Garden, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
21.590,- Kč, 20.690,- Kč
do Thajska - oblasti

Kam na zájezd do Thajska

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Thajsku.

Letní zájezdy do Thajska

Zájezdy Thajsko - ilustrační fotografie Zájezdy Thajsko - ilustrační fotografie Zájezdy Thajsko - ilustrační fotografie

Thajsko leží v jihovýchodní Asii. Výhodou Thajska je jeho velmi dlouhé pobřeží (2500km), jehož velkou část tvoří nádherné pláže. Západní pobřeží omývá Andamanské moře (Indický oceán) a východní část Thajský záliv (Tichý oceán). Thajsko je vhodné navštívit od podzimu do jara, ale největší sezóna je v čase našich zimních měsíců (prosinec až únor). Z důvodu silných monzunových deštů se nedoporučuje návštěva země od května do října.

Thajsko - krajina úsměvů - je ideálním místem pro prožití dovolené. Vybere si tu každý – příznivci historických památek, nedotknuté přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to krajina kontrastů, najdete zde horské kmeny na severu krajiny, rybářské komunity na jihu, ale vše zapadající do moderní, fungující ekonomiky. Obdivovat je možné starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími písečnými plážemi. Všude vás budou doprovázet milí a přátelští lidé. Je to vlivem budhismu, ale i tradice, kde hlavní roli hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu.

Thajsko - další odkazy

Thajsko - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Thajska na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Thajska to správné místo, kde začít.

Thajsko - alternativní nabídky

Zájezdy Do Thajska ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Thajsku nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist