Thajsko zájezdy

Zájezdy Thajsko

Chystáte se vydat na dovolenou a Thajsko je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Thajska, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat rozvaliny bývalého hlavního města v Ayutthayi, královské letní sídlo Bang Pa In či největší pagodu na světě v Nakhon Pathom v Bangkoku, rafflesii, největší rostlinu na světě v národním parku Lam Ru či Khao Sok se svými více jak 1 km vysokými strmými horami pokrytými pralesem v Khao Laku nebo třeba četné vodopády a krásné mořské laguny na Ko Koodu?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Thajska. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Thajsku nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Thajska vybíráme

Intown Holiday **
29.1.(Po) - 6.2.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel** Intown Holiday, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
22.974,- Kč, 20.607,- Kč
Pattaya Garden **
30.1.(Út) - 7.2.(St), 8 nocí
Hotel Hotel** Pattaya Garden, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
20.890,- Kč
Ibis Hotel Pattaya ***
30.1.(Út) - 7.2.(St), 8 nocí
Hotel Hotel*** Ibis Hotel Pattaya, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
21.790,- Kč
Jomtien Thani ***
30.1.(Út) - 7.2.(St), 8 nocí
Hotel Hotel*** Jomtien Thani, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
22.290,- Kč
Jomtien Palm Beach ***
30.1.(Út) - 7.2.(St), 8 nocí
Hotel Hotel*** Jomtien Palm Beach, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
22.290,- Kč
Loma ***
30.1.(Út) - 7.2.(St), 8 nocí
Hotel Hotel*** Loma, Pattaya - foto objektuletecky, snídaně
22.790,- Kč
do Thajska - oblasti

Kam na zájezd do Thajska

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Thajsku.

Letní zájezdy do Thajska

Zájezdy Thajsko - ilustrační fotografie Zájezdy Thajsko - ilustrační fotografie Zájezdy Thajsko - ilustrační fotografie

Thajsko leží v jihovýchodní Asii. Výhodou Thajska je jeho velmi dlouhé pobřeží (2500km), jehož velkou část tvoří nádherné pláže. Západní pobřeží omývá Andamanské moře (Indický oceán) a východní část Thajský záliv (Tichý oceán). Thajsko je vhodné navštívit od podzimu do jara, ale největší sezóna je v čase našich zimních měsíců (prosinec až únor). Z důvodu silných monzunových deštů se nedoporučuje návštěva země od května do října.

Thajsko - krajina úsměvů - je ideálním místem pro prožití dovolené. Vybere si tu každý – příznivci historických památek, nedotknuté přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to krajina kontrastů, najdete zde horské kmeny na severu krajiny, rybářské komunity na jihu, ale vše zapadající do moderní, fungující ekonomiky. Obdivovat je možné starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími písečnými plážemi. Všude vás budou doprovázet milí a přátelští lidé. Je to vlivem budhismu, ale i tradice, kde hlavní roli hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu.

Thajsko - další odkazy

Thajsko - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Thajska na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Thajska to správné místo, kde začít.

Thajsko - alternativní nabídky

Zájezdy Do Thajska ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Thajsku nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist