Zájezdy na Ko Chang

Zájezdy Ko Chang

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Ko Chang. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Thajsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Ko Chang, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Ko Changu

Hotely na Ko Changu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Barali BeachHotel****
Ko Chang

Hotel*** Kacha Resort And SpaHotel***
Ko Chang

Hotel**** Kc Grande Resort & SpaHotel****
Ko Chang

Bungalov / Chatka**** Koh Chang ParadiseBungalov / Chatka****
Ko Chang

Bungalov / Chatka**** Koh Chang Tropicana Resort A SpaBungalov / Chatka****
Ko Chang

Bungalov / Chatka***** PanvianBungalov / Chatka*****
Ko Chang

Hotel***** The Dewa Koh ChangHotel*****
Ko Chang

Zájezdy na Ko Chang

Ko Chang je hornatý ostrov v bezprostřední blízkosti hranice se sousední Kambodžou, jeden z přírodních klenotů Thajska. Vnitrozemí je porostlé tropickou džunglí, kde můžete sledovat nepřeberné množství živočišných druhů. Naproti tomu kilometry klidných písečných pláží lákají k lenošení. K scenérii ostrova přispívá jak hornatý a členitý terén s nejvyšším vrcholem dosahujícím výšky 700 metrů, tak vícero vodopádů a malých ostrůvků hned u pobřeží. Ostrov je možné objevovat na horských kolech, motorkách nebo podniknout dobrodružné trekkingy do vnitrozemí. Lodí zase můžete vyrazit na okolní ostrovy a potápět se ke krásným korálovým útesům v jejich blízkosti. Pokud chcete na dovolené jen lenošit, opalovat se nebo den trávit čtením knihy, je ostrov Ko Chang pro vás tou pravou volbou.

Ko Chang - další odkazy

Zájezdy Ko Chang - mohlo by vás zajímat

Na stránce Ko Chang last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Ko Chang. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Ko Chang - alternativní nabídky

Na zájezd Na Ko Chang ne? Co zkusit v Thajsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Ko Chang nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Thajska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist