Zájezdy do Pattaye

Zájezdy Pattaya

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Pattaye. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Thajsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Pattaye, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Pattaye

Hotely v Pattaye

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Green ParkHotel***
Pattaya

Hotel*** Green ParkHotel***
Pattaya

Hotel*** Green ParkHotel***
Pattaya

Hotel*** Green Park ResortHotel***
Pattaya

Hotel**** Holiday Inn PattayaHotel****
Pattaya

Hotel*** Ibis Hotel PattayaHotel***
Pattaya

Hotel** Intown HolidayHotel**
Pattaya

  Následující Zobrazit následující hotely v Pattaye1 - 2 - 3 - 4

Zájezdy do Pattaye

Pattaya je středisko ležící na pobřeží Thajského zálivu. Díky krásným tropickým plážím, korálovým ostrovům v blízkosti pobřeží, vysokým palmám a křišťálovému moři s dokonalými podmínkami pro potápění patří Pattaya k nejnavštěvovanějším místům v Thajsku. Pattaya však dokáže nalákat turisty i na zábavné parky jako například aqua park, krokodýlí a sloní farmu. Vyhlášený je místní noční život. V letovisku můžete navštívit tolik nočních klubů, diskoték, barů a kabaretů, jako snad nikde jinde v celém Thajsku. Ten, kdo má rád divoké večírky a vzrušující tance místních krásek, si zde přijde na své. Ovšem ani přes den se nebudete nudit, můžete si zahrát golf nebo tenis, zajezdit si na čtyřkolkách nebo vodním skůtru. Možností vyžití je mnoho, stejně jako exotických restaurací.

Pattaya - další odkazy

Zájezdy Pattaya - mohlo by vás zajímat

Na stránce Pattaya last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Pattaye. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Pattaya - alternativní nabídky

Na zájezd Do Pattaye ne? Co zkusit v Thajsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Pattaye nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Thajska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

6.9.2017
Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017. Hotel Turquesa Playa… [více]

2.8.2017
Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín… [více]

11.7.2017
Prázdniny na ostrově Kréta

Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy. Objekt Gortyna *** se nachází 12… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist