Hotel

Hotel Centara Grand Mirage Beach

Fotografie k objektu

Hotel Centara Grand Mirage Beach, Pattaya Hotel Centara Grand Mirage Beach, Pattaya Hotel Centara Grand Mirage Beach, Pattaya Hotel Centara Grand Mirage Beach, Pattaya
Typ ubytování Hotel Kategorie ***** Destinace Thajsko Oblast Pattaya Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování Snídaně, Polopenze Počet lůžek v pokojích 1 - 3 Celkový počet termínů v nabídce 19962 Z toho last minute termínů 19344 Ceny za osobu od 24.169,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
  • luxusní hotel u krásné bílé pláže
  • několik speciálních restaurací s mezinárodní i tradiční kuchyní
  • spa centrum s širokou nabídkou ošetření


Luxusní hotel u krásné bílé pláže. Několik speciálních restaurací s mezinárodní i tradiční kuchyní. Spa centrum s širokou nabídkou ošetření.



centrum letoviska cca 1,5 km. Kyvadlová doprava do obchodního centra s bary, restauracemi a nákupními možnostmi k dispozici za poplatek. Golfové hřiště cca 25 km. Letiště U-Tapao cca 80 km.

přímo na krásné bílé pláži Wong Amat v severní části Pattaya. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

luxusní hotel s 555 pokoji, které jsou rozdělené do 18 podlaží. K vybavení patří několik speciálních restaurací (formou bufetových stolů nebo a-la-carte) s mezinárodní, japonskou nebo tradiční asijskou kuchyní, 3 bary, vodní park s bazény, vodopády, skluzavkami a línou řekou. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

deluxe ocean facing (A1B/A2B/A3B): cca 42 m2, set pro přípravu kávy a čaje, minibar, klimatizace, trezor, sat. TV, radio, telefon, vana, sprcha, WC, fén a balkon na stranu do zahrady s bočním výhledem na moře. Premium Deluxe Ocean Facing (A1D/A2D/A3D): s výhledem na moře, jinak jako A2B. Club mirage ocean facing (A1C/A2C/A3C): kávovar, DVD přehravač, výhled na moře, vstup club mirage lounge, jinak jako A2B. Rodinné pokoje deluxe ocean facing (A2E): s výhledem na moře, stejné vybavení jako A2B.

snídaně nebo polopenze.

zdarma: stolní tenis, volejbal. Sportovní animační program.

Za poplatek
tenis a vodní sporty na pláži.

WiFi na pokojích za poplatek.

Za poplatek
luxusní spa centrum s řadou různých ošetření těla a obličeje.

dětský klub (za poplatek), dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist