Zájezdy na Phuket

Zájezdy Phuket

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Phuket. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Thajsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Phuket, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Phuketu

Hotely na Phuketu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
  Následující Zobrazit následující hotely na Phuketu1 - 2 - 3

Zájezdy na Phuket

Phuket, tropický ostrov jižně od Bangkoku, je stálým dovolenkovým hitem nejen pro evropské turisty. Pěkné písečné pláže s několika různě velkými zálivy, bujná exotická vegetace, příjemně teplé moře s bohatým podmořským světem a korálovými útesy nabízejí absolutní klid a relax. Pokud však hledáte pláže, kde se provozují nejrůznější vodní sporty, potápění, pobřežní promenády plné levného občerstvení i výborných restaurací obchodů, barů a veselého nočního života, jste také na správném místě. K nejznámějším plážím Phuketu patří Patong, Karon a Kata. Phuket je jedno z nejznámějších a nejvíce oblíbených míst v Thajsku, naprosto zaslouženě přezdívané Perla jihu. Ovšem je také nejdražším letoviskem z celého Thajska, proto sem převážně jezdí ta nejnáročnější klientela, o kterou je zde naprosto dokonale postaráno.

Phuket - další odkazy

Zájezdy Phuket - mohlo by vás zajímat

Na stránce Phuket last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Phuket. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Phuket - alternativní nabídky

Na zájezd Na Phuket ne? Co zkusit v Thajsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Phuket nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Thajska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

8.11.2017
Upozornění

Ve čtvrtek 9.11.2018 je cestovní kancelář uzavřena. Za vzniklé komplikace se omlouváme. Veškeré poptávky zaslané v tento den, budou vyřízeny následující den a to v… [více]

27.10.2017
First minute 2018 v prodeji

  Vybírejte již z prvních fist minute pobytů na léto 2018 a získejte tak nejlepší ceny. Včasným nákupem lze využít několik slev či výhod. Jak… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist