Zájezdy do Hammametu

Zájezdy Hammamet

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Hammametu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Tunisku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Hammametu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Hammametu

Hotely v Hammametu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Bel Azur ThalassoHotel****
Hammamet

Hotel*** Club Le President Aquapark & SpaHotel***
Hammamet

Hotel***** Club Magic Life Africana Imperial & AquaparkHotel*****
Hammamet Yasmine

Hotel*** Club PresidentHotel***
Hammamet

Hotel*** Club PresidentHotel***
Hammamet

Hotel**** Concorde Marco PoloHotel****
Hammamet

Hotel**** Concorde Marco PoloHotel****
Hammamet

Hotel*** Dar KhayamHotel***
Hammamet

Hotel*** Dar KhayamHotel***
Hammamet

Hotel*** Dar KhayamHotel***
Hammamet

  Následující Zobrazit následující hotely v Hammametu1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Zájezdy do Hammametu

Zájezdy Hammamet - ilustrační fotografie Zájezdy Hammamet - ilustrační fotografie Zájezdy Hammamet - ilustrační fotografie

Hammamet je oblíbeným tuniským letoviskem na jižním pobřeží poloostrova Cat Bon. Toto místo bylo osídleno již před více než 2 tisíci lety a dlouhou dobu zde byla římská kolonie. Ve 13. století tu byly postaveny známé městské hradby, které se dochovaly až do současnosti a jsou zobrazeny na většině propagačních materiálů o Hammametu. O dalších 200 let později byla v centru města postavena medina.

Hlavním důvodem, proč na zájezdy do Hammametu a do Tuniska vůbec, cestuje nejvíce turistů, jsou však zdejší dlouhé písečné pláže. Ty se táhnou od jižního cípu poloostrova, na kterém město stojí, východním a také západním směrem.

Západně od centra Hammametu se táhne až k hotelovému městečku Hammamet Yasmine asi 5 kilometrů dlouhá písečná pláž. Ta je dostatečně prostorná a její šíře většinou přesahuje 50 metrů. Dny dovolené v Hammametu na ní budou trávit nejčastěji aktivní jedinci, neboť je zde k dispozici spousta příležitostí k plážovým sportům jako je kupříkladu beach volejbal. Pláž je lemována zelení a vstup do vody je jen mírný. To je jedním z důvodů, proč je tato pláž hojně využívána pro rodinnou dovolenou a na zájezdy sem často přilétají rodiče s malými dětmi.

Východně od mediny se táhne v délce více než deseti kilometrů dlouhá písečná pláž až k letovisku Nabeul. Její šířka se pohybuje kolem 40 metrů a povrch je tvořen bílým jemným pískem. Pláž lemuje pobřežní promenáda a vzrostlé palmy a další stromy. I na této pláži je vstup do moře pozvolný a hodí se pro dovolenou rodin s dětmi.

Necelách 5 kilometrů od centra starého města Hammamet západním směrem se nachází hotelové městečko Hammamet Yasmine. Jde o nové a poměrně luxusní místo, kde byly podél písečné pláže vybudovány moderní hotely.

Hammamet Yasmine bylo od začátku projektováno jako prázdninové středisko, které mělo podpořit rozvoj turistiky v této oblasti. Podél pobřežní promenády, která měří téměř 2 kilometry, čeká na své návštěvníky spousta restaurací, kaváren a dalších plážových klubů. V centru střediska se vyjímá krásný přístav, v němž kotví nejluxusnější jachty z celého světa. Turisté ubytovaní v hotelích v letovisku Hammamet Yasmine mají k dispozici kupříkladu několik kasina, golfové hřiště nebo možnost vyzkoušet jachting či plachtění.

Hammamet je také ideálním výchozím místem pro výlety k poznávání blízkého i vzdáleného okolí. Na zájezdy sem často přilétají milovníci historie, protože necelých 10 kilometrů od městečka Hammamet leží ruiny starověkého Kartága. Přímo v Hammametu je možné navštívit již zmiňovanou pevnost anebo medinu.

Po západu slunce mohou turisté zajít na něco dobrého do celé řady restaurací a kaváren a stejně tak na své hosty čeká několik barů.

Hammamet - další odkazy

Zájezdy Hammamet - mohlo by vás zajímat

Na stránce Hammamet last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Hammametu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hammamet - alternativní nabídky

Na zájezd Do Hammametu ne? Co zkusit v Tunisku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Hammametu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Tuniska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist