Zájezdy na Djerbu

Zájezdy ostrov Djerba

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Djerbu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Tunisku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Djerbu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Djerbě

Hotely na Djerbě

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Aljazira Beach & SpaHotel***
ostrov Djerba

Hotel*** Aljazira Beach & SpaHotel***
ostrov Djerba

Hotel**** Caribbean World DjerbaHotel****
Sidi Mahrez

Hotel**** Club Calimera Yati BeachHotel****
ostrov Djerba

Hotel*** Dar Djerba ZahraHotel***
Midoun

Hotel*** Dar Jerba Club ZahraHotel***
ostrov Djerba

Hotel*** Dar Jerba ZahraHotel***
ostrov Djerba

Hotel*** Dar Jerba ZahraHotel***
ostrov Djerba

Hotel**** Djerba CastilleHotel****
ostrov Djerba

Hotel**** Djerba CastilleHotel****
ostrov Djerba

Hotel**** Djerba CastilleHotel****
ostrov Djerba

  Následující Zobrazit následující hotely na Djerbě1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Zájezdy na Djerbu

Zájezdy ostrov Djerba - ilustrační fotografie Zájezdy ostrov Djerba - ilustrační fotografie Zájezdy ostrov Djerba - ilustrační fotografie

Djerba je ostrov jako šitý pro milovníky slunce, ale i pro dobrodruhy a cestovatele, kteří se zde zajisté nebudou nudit. Ostrov lemují kilometry dlouhých písečných pláží s palmovými háji a olivovníky ve vnitrozemí. Ostrovní vesnice, čtvrtě a hradby svědčí o nepopíratelném blahobytu a bohaté historii místních obyvatel, na které se podíleli Berbeři, Židé, Siciliáni, Španělé, Turci a piráti. Spoustu zajímavých výletů můžete podniknout nejenom po ostrově, ale také se můžete vypravit na protilehlou tuniskou pevninu. Uvidíte, že návštěva podzemních obydlí v Matmatě, oázy v Tozeuru, přejezd přes solné jezero a projížďka na velbloudech písečnými dunami Sahary se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Ani nemusíte ochutnat pokrm z lotosového květu. Sami zjistíte, že jakmile tento ostrov jednou navštívíte, přitáhne vás dříve nebo později zpět.

Ostrov, jehož historie osídlení sahá až do nejstarších dob, bohatl zpočátku především díky obchodům se zlatem, slonovinou a otroky. Ještě v době osídlení Féničany se sem dostávají první Židé, vyhnaní z Jeruzaléma králem Nabuchodonozorem. Podruhé sem přišli Židé v 1. stol. poté, co Jeruzalém zničil Tutus. Od té doby je zde jedno z nejslavnějších center Židů v Africe. Dnes žije na Djerbě kolem 120 tisíc obyvatel. Rozloha ostrova je 520 km2 a ostrov patří k nejvýznamnějším turistickým střediskům Tuniska. Djerba je také největším ostrovem v severní Africe. Ostrov je téměř rovný, nejvyšší kopec u vesnice Guellala je vysoký pouhých 52 metrů nad hladinou moře. Zajímavá pro vás bude i návštěva hlavního a největšího města ostrova Houmt Souk - je to jméno opravdu výstižné, neboť v překladu znamená místo trhu v jehož centru se rozkládá velké tržiště. Žije zde kolem 40 000 obyvatel. V roce 1968 zde bylo založeno muzeum se sbírkou tradičního oblečení, ale i šatů pro nevěsty, židovskými šperky a hrnčířským zbožím.

ostrov Djerba - další odkazy

Zájezdy ostrov Djerba - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Djerba last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Djerbu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

ostrov Djerba - alternativní nabídky

Na zájezd Na Djerbu ne? Co zkusit v Tunisku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Djerbu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Tuniska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist