Zájezdy do Sousse

Zájezdy Sousse

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Sousse. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Tunisku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Sousse, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Sousse

Hotely v Sousse

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Eden ClubHotel***
Sousse

Hotel***** Jaz Tour KhalefHotel*****
Sousse

Hotel*** KarawanHotel***
Sousse

Hotel*** KarawanHotel***
Sousse

Hotel*** KarawanHotel***
Sousse

Hotel*** MaraboutHotel***
Sousse

Hotel**** Marhaba BeachHotel****
Sousse

Hotel**** Marhaba BeachHotel****
Sousse

Hotel**** Marhaba BeachHotel****
Sousse

Hotel*** Marhaba ClubHotel***
Sousse

Hotel**** Marhaba ResortHotel****
Sousse

  Následující Zobrazit následující hotely v Sousse1 - 2 - 3

Zájezdy do Sousse

Zájezdy Sousse - ilustrační fotografie Zájezdy Sousse - ilustrační fotografie Zájezdy Sousse - ilustrační fotografie

Sousse leží v přímorské oblasti a je to zároveň třetí největší mesto Tuniska. Založené bylo v 9. století p. n. l. , dřívější název byl Hadrumet. Staré město skrývá za svými hradbami mnoho zajímavostí. Najdete tu Velkou mešitu, klášterní pevnost, vež Khalef postavenou jako maják i katakomby, které se táhnou v délce 5 km. Zatrešené uličky jsou plné tradičních prodejců tuniského zboží a k vidění je i mnoho památek. Pestrost Sousse doplňuje přístav, restaurace, kavárny, obchody, diskotéky a kasína. Je to hotelová oblast, která je typická svými širokými písečnými plážemi a čistým mořem. Najdete tu také golfová hrište.

Sousse - další odkazy

Zájezdy Sousse - mohlo by vás zajímat

Na stránce Sousse last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Sousse. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Sousse - alternativní nabídky

Na zájezd Do Sousse ne? Co zkusit v Tunisku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Sousse nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Tuniska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist