Zájezdy na Bodrum

Zájezdy poloostrov Bodrum

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Bodrum. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Turecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Bodrum, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Bodrumu

Hotely na Bodrumu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Club MüskebigHotel****
Ortakent

Hotel**** LighthouseHotel****
Ortakent

Hotel**** Petunya Beach ResortHotel****
Ortakent

Zájezdy na Bodrum

Zájezdy poloostrov Bodrum - ilustrační fotografie Zájezdy poloostrov Bodrum - ilustrační fotografie Zájezdy poloostrov Bodrum - ilustrační fotografie

Bodrum je možná stejným obřím letoviskem jako Kusadasi a Marmaris, ale se svými upravenými domy a ulicemi lemovanými palmami si přece jen dokázalo o něco lépe dokázalo udržet svůj původní šarm. Před dávnými lety proslavilo Bodrum mauzoleum, nádherná hrobka kárského krále Mausola, kterou řecký historik Plinius označil za jeden ze sedmi divů světa. Dnes už tady bohužel k vidění moc není. Většinu navštěvníků nadchne hrad sv. Petra, který drží stráž nad dvěma městskými zálivy.

V Bodrumu lze sehnat ubytování i jídlo ve všech cenových kategoriích, určitě to však není místo pro ty, kteří chtějí svou dovolenou strávit v klidu a tichu. Venkovní Halikarnas Disco už léta bohatě dostává své pověsti nejhlučnějkší diskotéky ve Středomoří a v poslední době stále silnější konkurenci. Pokud však na jaře nebo na podzim, bude Bodrum příjemným, poměrně rezervovaným místem. Asi nepřekvapí, že místní ekonomiku nejvíce táhne cestovní ruch, i když na moře den co den stále vyplouvá i několik malých rybářských lodí a v zimě je tu hojná úroda mandarinek.

poloostrov Bodrum - další odkazy

Zájezdy poloostrov Bodrum - mohlo by vás zajímat

Na stránce poloostrov Bodrum last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Bodrum. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

poloostrov Bodrum - alternativní nabídky

Na zájezd Na Bodrum ne? Co zkusit v Turecku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Bodrum nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Turecka, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  12.6.2018
  Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

  Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

  7.6.2018
  Dovolená v Bulharsku s all inclusive

  Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

  30.5.2018
  Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

  Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist