Zájezdy na Tureckou riviéru

Zájezdy Turecká riviéra

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Tureckou riviéru. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Turecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Tureckou riviéru, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Turecké riviéře

Hotely na Turecké riviéře

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AcarHotel***
Alanya

Hotel**** AcarHotel****
Alanya

Hotel***** Adalya ArtsideHotel*****
Manavgat

Hotel***** Adalya Art SideHotel*****
Side

Hotel***** Adalya EliteHotel*****
Antalya

Hotel***** Adalya Elite LaraHotel*****
Antalya

Hotel***** Adalya Elite LaraHotel*****
Antalya

  Následující Zobrazit následující hotely na Turecké riviéře1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86

Zájezdy na Tureckou riviéru

Zájezdy Turecká riviéra - ilustrační fotografie Zájezdy Turecká riviéra - ilustrační fotografie Zájezdy Turecká riviéra - ilustrační fotografie

Kdo si chce během dovolené užít dlouhé písečné pláže a křišťálově čisté moře, jehož voda je příjemně prohřátá od horkého slunce, pak právě pro něj jsou jako stvořené letecké zájezdy na Tureckou riviéru. V jejích letoviscích si mohou turisté užívat spoustu radovánek na stovkách zdejších písečných pláží, v klidu odpočívat ve stínu slunečníků či vzrostlých palem anebo objevovat dávnou historii Orientu. Letecké zájezdy na jižní pobřeží Turecka nejsou totiž zajímavé jen kvůli obvyklému plážovém odpočinku, ale také pro exotičnost prostředí a poutavou bohatou historii.

Dovolená v oblasti Turecká riviéra patří k nejoblíbenějším způsobům trávení volného času v Turecku a na především letecké zájezdy do tohoto tureckého regionu přilétají každým rokem deseti tisíce turistů nejen z Evropy. Na své si zde přijdou jak příznivci lenošení na plážích, tak také aktivní jedinci a milovníci nejrůznějších vodních a plážových sportů. Stejně tak má Turecká riviéra co nabídnout milovníkům historie a starověkých památek. Zájezdy na Tureckou riviéru si také získaly značnou popularitu mezi hráči golfu, neboť v podél jižního tureckého pobřeží je udržováno hned několik golfových hřišť světových parametrů. Nejčastějším důvodem pro cestu na jih Turecka jsou však zdejší písečné pláže s mírným vstupem do moře, jež jsou považovány za jedny z nejhezčích ve Středomoří. Zájezdy do zdejší letovisek si oblíbily též rodiny se dětmi vůli pozvolnému klesání mořského dna, kterými je tato riviéra pověstná.

Historie cestování regionu Turecká riviéra se začala psát poměrně nedávno, až teprve začátkem 80. let minulého století. Vzhledem k tomu, že cestovní ruch se zde začal rozvíjet teprve před několika desetiletími a do té doby byl tento regionu poměrně zapomenutým územím, byla většina zdejších ubytovacích zařízení vybudována teprve nedávno a tudíž jde o velmi moderní stavby. Podél celé Turecké riviéry vyrostlo mnoho luxusních hotelů s bazény, jež poskytují svým hostům služby na nejvyšší úrovni. Stejně tak zde ale čeká na své návštěvníky celá řada apartmánových domů a penzionů, které lákají na příznivé ceny za ubytování, pro něž je Turecká riviéra také zajímavá a atraktivní. Samozřejmě nechybí ani další turistická vybavenost ve formě restaurací, taveren, prodejen rychlého občerstvení a stejně tak barů, kaváren a dalších podniků, kam mohou turisté zajít posedět s rodinou nebo přáteli. Večerní a noční zábavu pak zajišťují bary, diskotéky a další noční podniky, které většinou zavírají až nad ránem.

Největším zdejším letoviskem, ležícím v samotném srdci regionu Turecká riviéra, je město Antalya. V tomto pulzujícím městě žijí, včetně jeho předměstí, více než 2 miliony obyvatel a nachází se zde i mezinárodní letiště. Turisté, přilétající na letecké zájezdy na Tureckou riviéru tak z velké části přistávají právě na letišti Antalyi. V okolí města se nachází hned několik pláží, takže návštěvníkům tohoto regionu stačí jen si vybrat tu, která bude odpovídat jejich požadavkům. Vzhledem k blízkosti u města Antalya je valná většina z nich dobře vybavená a vedle možnosti použití sprch, toalet a převlékacích kabin tady mají návštěvníci možnost zapůjčit si náčiní pro nejrůznější vodní a plážové sporty. Stejně tak se u většiny místních pláží nacházejí stánky s rychlým občerstvením, restaurace, taverny či bary, takže turistům slunícím se v horkém písku u šplouchajícího moře nabízejí možnost občerstvit se či dát si nějaký lahodný drink. Město má za sebou bohatou historii, jejíž stopy se uchovaly v podobě celé řady historických památek.

Ve východní části Turecké riviéry se nachází druhé nejnavštěvovanější letovisko na Středomořském pobřeží Turecka Alanya. Ta sama nemá své mezinárodní letiště a turisté přelétající do tohoto regionu na letecké zájezdy k moři obvykle přistávají asi 30 kilometrů jihovýchodně od města. Dále pak pokračují transfery ke svým hotelům do Alanye a jejího okolí. Podobně jako Antalya i Alanya má co nabídnout zájemcům o historii a kulturu. Zejména pevnost na zdejším poloostrově patří k vyhlášeným památkám. Hlavním důvodem, proč ale turisté tak rádi cestují na zájezdy k moři právě do turecké Alanye, jsou zdejší pláže. Ty mají návštěvníci tohoto prázdninového střediska k dispozici hned dvě. Východně od města leží pláž Keykubad nebo také městská pláž a západně od poloostrova se pak nachází pláž Kleopatřina. Druhá jmenovaná patří k nejhezčím plážím nejen v Turecku, ale v celém Středomoří. A podobně jako další pláže, jimiž se Turecká riviéra proslavila daleko za hranicemi země, i ona se honosí oceněním Modrou vlajkou.

Asi 20 kilometrů východně od letiště v Antalyi leží na středomořském pobřeží velmi mladé letovisko Belek. To je známé především mezi hráči golfu, neboť je v blízkosti města udržováno hned několik golfových hřišť. Středisko Belek se orientuje hlavně na bohatší klientelu a tomu odpovídá i struktura zdejších ubytovacích zařízení. Podél pobřeží bylo v nedávné době vybudováno několik desítek převážně luxusních hotelů, které poskytují služby na nejvyšší úrovni. Vedle již zmiňovaných golfových hřišť láká Belek své návštěvníky na krásné písečné a oblázkové pláže, které se táhnou v délce několika kilometrů oběma směry od letoviska. I v Beleku je voda v moři průzračně čistá a zdejší pláže byly oceněny Modrou vlajkou. Mírný vstup do moře je pak ideální pro koupání těch nejmenších a zájezdy do Beleku si tak získaly oblibu mezi rodinami s malými dětmi.

K populárním letoviskům oblasti Turecká riviéra pak patří určitě ještě městečko Kemer, které se nachází na samém západním konci této oblasti. Na zájezdy sem nejčastěji přilétají ti z turistů, kteří preferují klidnou dovolenou v letovisku obklopeném krásnou přírodou a horami. Podobně jako v jiných částech Turecké riviéry, i v Kemeru jsou pláže udržované a čisté a mohou se pyšnit oceněními Modrou vlajkou.

Asi na půli cesty mezi Antalyí a Alanyí leží letovisko Side / Manavgat, které se proslavilo zejména svými dvěma oblázkovými plážemi. Vzhledem k absenci písku, který by mohl vířit příboj, jsou zdejší pláže ideální pro šnorchlování a přístrojové potápění, neboť moře je tu i při bouřlivějším počasí průzračně čisté. Prázdninové středisko Side má za sebou také bohatou historií, která je nejvíce patrná na malém poloostrově, kde se nachází původní historické jádro starověkého města.

Turecká riviéra právem patří k nejnavštěvovanějším regionům Turecka a zájezdy do zdejších letovisek se oprávněně řadí k nejžádanějším produktům na pultech cestovních kanceláří po celé Evropě.

Turecká riviéra - další odkazy

Zájezdy Turecká riviéra - mohlo by vás zajímat

Na stránce Turecká riviéra last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Tureckou riviéru. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Turecká riviéra - alternativní nabídky

Na zájezd Na Tureckou riviéru ne? Co zkusit v Turecku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Tureckou riviéru nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Turecka, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

  Hledat zájezd

  Hledat zájezd

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  12.6.2018
  Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

  Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

  7.6.2018
  Dovolená v Bulharsku s all inclusive

  Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

  30.5.2018
  Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

  Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist