Užijte si vánoční svátky na sněhu

Pěti denní pobyt v Rakousku, Ramsau am Dachstein s polopenzí za 3.990,-. Termín 25.12. – 29.12.2017.

Útulný penzion Royer Pois ** se nachází v klidné části v tiché vesničce Ramsau am Dachstein. Přímo kolem penzionu vedou zančené běžecké stopy a nedaleko se nachází i zastávka skibusu. Přímo v Ramsau se nachází bazén, který je vzdálen asi 5 kilometrů. Centrum Schladmingu a též lyžařská oblast se nachází 6 kilometrů od penzionu. Oblast se může pyšnit i svým ledovcem Dachstein, který je vzdálen pouze 8 kilometrů.

Objekt je vybaven internetem zdarma. K dispozici též vytápěná lyžárna a elektrické sušáky na boty. Ve večerních hodinách lze jídelnu využívat i jako společenskou místnost, kde lze posedět s přáteli, podívat se na televizi a relaxovat.

V objektu se nachází čeští kuchaři, kteří připravují polopenzi. Snídaně jsou rozšířené kontinentální a večeře servírované o třech chodech. Během jídla je i čaj a káva k dispozici zdarma.

Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017.

Hotel Turquesa Playa **** se nachází na severu ostrova v oblíbeném středisku Puerto de la Cruz. Pouze 15 minut od hotelu se nachází živé centrum s různými bary, restauracemi, kavárnami a zábavními možnostmi.

Soustava bazénů s mořskou vodou Lago Martiánez je vzdálena pouze 2 kilometry. Rodiče s dětmi ocení i nedalekou zoologickou zahradu Loro Parque, do které lze dojít příjemnou procházkou, je totiž vzdálena cca 1 kilometr.

Pouze 300 metrů od hotelu se nachází oblíbená pláž Playa Jardín s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a sluenečníky jsou za poplatek.

Hotel pořádá pravidelné denní a večerní animační programy. Zdarma si lze zahrát stolní tenis, minigolf, tenis, paddle, fitness či dokonce cvičné golfové odpaliště. Pro děti k dispozici dětský bazén, hřiště a animace.

Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín 6.8. – 13.8.2017.

Velice pěkný hotel Marilena Beach *** se nachází na dosah pláže a asi 10 kilometrů od Heraklionu. Letovisko Amoudara s různými obchody a restauracemi je 50 metrů daleko.

Nedaleko cca 300 metrů od hotelu se nachází dlouhá oblázkovo písečná pláž. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Před hotelem je bazén se slanou vodou a snack bar u bazénu. Pouze u bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Zdarma si lze zahrát basketbal, za poplatek šipky či stolní tenis. V celém hotelu je pokrytí Wi-fi zdarma. K dispozici i internetový koutek za popatek.

Pro děti k dispozici dětské hřiště a dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Prázdniny na ostrově Kréta

Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy.

Objekt Gortyna *** se nachází 12 kilometrů od centra Rethymnon. Od zastávky u hotelu jezdí pravidelné autobusové spojení.

Pláž je vzdálena zhruba 400 metrů od písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Pro děti k dispozici dětské hřiště a brouzdaliště. V objektu se nachází bazén, u kterého je terasa a lehátka a slunečníky zdarma.

Zdarma si lze zahrát stolní tenis a tenis. Občas se pořádají řecké večery.

Dovolená s úžasnými plážemi Portugalsko

Osmi denní dovolená v Portugalsku, Praia da Rocha. Termín 9.7. – 16.7.2017 s odletem z Prahy za zlevněných 13.990,-.

Hotel Presidente ** se nachází nad útesem a z celého objektu jsou nádherné výhledy na Atlantický oceán a okolní krajinu. Centrum se nachází pouze 10 minut chůze.

Krásná písečná pláž leží pouhých 150 metrů, přístup je po schodech. Lze ale i navštívit pláž Praia do Vau, na kterou se lze dostat po cestě.

Bulharsko 200 m od pláže

Osmi denní pobyt v Bulharsku, Svatý Vlas za zlevněných 5.990,-. Termín 27.6. – 4.7.2017 s odletem z Prahy.

Sorrento Sole Mare Hotel *** leží v blízkosti centra, kde se nachází obchody, bary, restaurace a supermarkety.

U hotelu je venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Veřejná pláž je vzdálena 200 metrů od hotelu a lehátka a slunečníky jsou hrazené. Pro děti k dispozici bazén a hřiště.

Různé možnosti zábavy jsou v centru střediska, které leží cca 1 kilometr daleko a nejbližší diskotéka je cca 4 kilometry od hotelu.

Za poplatek si lze zahrát tenis, projet se na koni či vyzkoušet řadu vodních aktivit.

Ostrov Kréta výhodná cena s all inclusive

Zlevněný pobyt na 9 dní na ostrově Kréta s all inclusive za 10.790,-. Termín 25.6. – 3.7.2017 s odletem z Prahy.

Objekt Rethymno Le Grand Blue **** leží v oblíbeném letovisku Adelianos Campos a během posledních let prošel rozsáhlou modernizací. Leží v pěkné a upravené zahradě, kde se nachází i bazén s terasou u kterého lze odpočívat na léhátkách.

Hotel je vzdálen 900 metrů od písčito – oblázkové pláže, ale 6x denně jezdí na pláž a zpět zdarma hotelový shuttle bus. Centrum Rethymno se nachází 8 kilometrů daleko a různé obchůdky se suvenýry a potravinami lze seznat již po 600 metrech.

Pro děti je k dispozici bazén a dětské hřiště. Objekt je doporučován všem věkovým skupinám.

Rhodos, 4 hvězdičky, all inclusive a 11 dní

 

 

 

 

 

 

 

Pěkné ubytování v Řecku, na ostrově Rhodos, Kiotari s all inclusive za 14.390,-. Termín 14.6. – 24.6.2017.

Rozlehlý hotel Mitsis Rhodos Village **** se nachází ve vzdálenosti 250 metrů od nádherné písčito-oblázkové pláže. Na pláži lehátka a slunečníky zdarma. K dispozici dva bazény se slanou vodou, tobogán, 2 dětské bazény se slanou vodou, dětské hřiště a miniklub.

Ve vedlejším sesterském hotelu Mitsis Rodos Maris lze využívat služeb SPA centra.

Animační a večerní programy, kvalitní služby, bohaté sportovní vyžití a plno dalšího, svědčí o záruce dobře strávené dovolené.

Šup domu balit, Kanáry za 6.990,- čekají

Kanáry s odletem už zítra? Proč ne, když vám bude odměnou obrovská sleva. Z původní ceny 30.090,- zlevněno na 6.990,-. Poslední volné letenky. Termín 10.6. – 17.6.2017. Předpokládaný odlet 10.6. kolem 12 hodiny.

Dovolená na Kanárských ostrovech, Bahía Feliz. Hotel Monte Feliz *** se nachází ve středisku San Agustín s řadou nákupních možností a nedaleko střediska Playa del Inglés. Drobné nákupy lze pořídit již 400 metrů od hotelu.

Malá písečná pláž s oblázkovým vstupem do moře je vzdálena také 400 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Za poplatek lze navštívit malé spa centrum s jacuzzi, saunu a finess. Pro děti k dispozici brouzdaliště a dětské hřiště.

Bulharsko animační program v českém jazyce

Zlevněný pobyt do Bulharska, Svatý Konstantin s all inclusive za 10.990,-. Cena platí pouze 7. a 8.6.2017. Pobyt je v termínu od 14.6. do 21.6.2017.

Hotel Lebed **** leží v krásné upravené zahradě a je součástí komplexu Grand Hotel Varna. V zahradě se nachází sladkovodní bazén s terasou na opalování a bar u bazénu. V okolí se nachází bary a restaurace. Centrum Sveti Konstantin je vzdáleno 400 metrů.

Písečná pláž leží pouhých 200 metrů od hotelu. A velkou devizou jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Spa centrum v sousedním Grand Hotelu Varna, zdarma aerobil, biliár, boccia, stolní tenis, plážový volejbal, šipky. Během dne animační programy. WiFi je v lobby baru, u bazénu a na pláži zdarma.

Pro děti k dispozici miniklub v sousedním hotelu Dolphin Marina, animační programy v českém jazyce a dokonce je zde i mini aquapark a dětský Adventure Park.