O nás

Server e-zajezdy.cz provozuje a spravuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. VLNA.cz je již od svého vzniku řádným členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a její zakladatelé poskytují své služby zákazníkům již od roku 1991. Za tu dobu zajistili dovolenou již více než 150 000 zákazníků.

Cestovní kanceláře VLNA.cz se od svého vzniku specializuje na zimní lyžařské pobyty ve významných alpských lyžařských střediscích v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Itálii a Francii. Vzhledem k přímému napojení na největší databáze ubytovatelů zahrnuje nabídka hotely, penziony, chaty a soukromé ubytování všech cenových kategorií a kvality.

Individuálních ubytovacích služeb v Rakousku využívají přes 10 let mimo jiné reprezentační týmy České a Slovenské republiky (a dalších zemí) v severském lyžování a biatlonu. Ubytování tedy pravidelně zajišťuje takovým osobnostem českého sportu, jakými jsou olympijští medailisté z roku 2010 Lukáš Bauer, Jiří Magál, Martin Jakš a Martin Koukal a celé řadě dalších zvučných jmen (Roman Dostál, Kateřina Holubcová, Štěpánka Hilgertová). Více informací naleznete na stránce věnované českým reprezentantům a reprezentačním týmům.

Cestovní kancelář VLNA.cz je ve smyslu zákona č.159/1999 Sb. pojištěna u pojišťovny UNIQA pojistnou smlouvou č. 1357505125 a svou širokou nabídku ubytování v Alpách prezentuje na mateřském webu vlna.cz.

Již více než 10 let je VLNA.cz aktivní i v prodeji zájezdů dalších cestovních kanceláří na Internetu. Prodej pobytových zájezdů českých pořadatelů realizuje vedle tohoto webu i na stránkách e-ck.cz, prodej poznávacích zájezdů a eurovíkendů pořádaných českými cestovními kancelářemi na doméně e-cesty.cz a v neposlední řadě prodej leteckých pobytových zájezdů německých cestovních kanceláří na webu e-nemeckeCK.cz. A protože se prodejem zájezdů organizovaných německými cestovními kancelářemi vážně zabýváme již od roku 1998, jsme skoro 10 let členy největší organizace cestovních kanceláří v Evropě zastřešované německou společností TSS-Touristik Service System GmbH.

Vztah mezi zákazníkem a provozovatelem serveru e-zajezdy.cz se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře VLNA.cz pro provizní prodej.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist