Last minute Zanzibar

Zanzibar last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Zanzibar. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Zanzibar a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Zanzibar vybíráme

Uroa Bay Beach... ****
23.2.(Pá) - 3.3.(So), 7 nocí
Hotel Hotel**** Uroa Bay Beach Resort, Zanzibar - foto objektuletecky, polopenze
37.302,- Kč, 30.980,- Kč
Karafuu Beach Resort *****
23.2.(Pá) - 3.3.(So), 8 nocí
Hotel Hotel***** Karafuu Beach Resort, Zanzibar - foto objektuletecky, polopenze
39.990,- Kč

Zanzibar - last minute zájezdy

Zanzibar - ilustrační fotografie Zanzibar - ilustrační fotografie Zanzibar - ilustrační fotografie
Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Zanzibaru s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Dream Of ZanzibarHotel*****
Kiwengwa

Hotel***** Karafuu Beach ResortHotel*****
Východní pobřeží - Pingwe

Zanzibar - další odkazy

Zanzibar - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Zanzibar, naleznete na stránce slev na zájezdy na Zanzibar. Kompletní nabídku zájezdů na Zanzibar lze nalézt na stránce zájezdy na Zanzibar.

Zanzibar - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Zanzibar ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Zanzibar vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Afriky, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Africe skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Zanzibaru.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist