Last minute Achtopol

Achtopol last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Achtopolu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Achtopolu a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Achtopolu vybíráme

Eskada Beach ***
21.7.(So) - 28.7.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Eskada Beach, Achtopol - foto objektuletecky, all inclusive
16.390,- Kč, 15.690,- Kč

Achtopol - last minute zájezdy

Achtopol je příjemnou malou obcí v jižní části Černého moře, kam zatím není pořádáno tolik last minute zájezdů k moři jako do daleko známějších bulharských letovisek více na sever. Achtopol leží jen necelých 20 kilometrů od hranic Bulharska s Tureckem a necelých 15 kilometrů jižně od letoviska Carevo. V minulosti poklidná rybářská vesnička Achtopol se proměnila v rozvíjející se letovisko pro dovolenou v Bulharsku, které je situováno na skalnatém poloostrově. Siluetu Achtopolu při pohledu od moře dotvářejí zelené kopce nedalekého pohoří Strandža, které se zvedá do výšky prakticky hned za městečkem. Na letiště v Burgasu je to z Achtopolu asi 85 kilometrů, takže transfer v případě leteckého last minute zájezdu trvá něco přes hodinu.

Okolí městečka Achtopol se může pyšnit nádhernou a svěží přírodou, která určitě stojí během pobytu v této části Bulharska za prohlídku a bližší prozkoumání. Pláže letoviska Achtopol jsou dlouhé, s pozvolným vstupem do moře a jejich povrch tvoří jemný zlatý písek. To je předurčuje jako skvělé místo pro dovolenou rodin s malými dětmi, neboť rodiče mohou nechat děti bez obav dovádět v moři. Hlavní pláž je dlouhá více než 2 kilometry a na svých okrajích se střídá s malými, většinou oblázky a kamínky pokrytými, plážemi. Sem tam se nacházejí i skalisky a balvany. Tento terén ocení zejména milovníci šnorchlování a potápění, protože absence písku na dně zaručuje průzračnou mořskou vodu a dobrou viditelnost i během silnějšího příboje. Pláže letoviska Achtopol poskytují svým návštěvníkům kompletní servis v podobě možnosti vypůjčení lehátek a slunečníků či pestré nabídy vodních sportů.

Vedle zdejších úchvatných pláží stojí v průběhu last minute zájezdu do Bulharska také okolí městečka Achtopol. Podél pobřeží se nacházejí zajímavé útesy, v některých případech vysoké až 25 metrů. To je v případě bulharského pobřeží Černéh moře poměrně unikátní úkaz. Směrem na jih mohou turisté, kteří mají rádi pěší turistiku či se rádi procházejí podél moře, dojíž po značené turistické stezce nebo po silnici až do dalšího letoviska v této části černomořského pobřeží Sinemorec. Sinemorec je předposlední pobřežní vesnicí v Bulharsku před tureckými hranicemi.

Příznivci horské turistiky se mohou z městečka Achtopol vydat na západ a již asi za 2 kilometry se dostanou do kopců pohoří Strandža. Ty jsou součástí národního parku, kterým protéká říčka Veleka a který určitě stojí během zájezdu do Bulharska za návštěvu.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Achtopolu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Eskada BeachHotel***
Achtopol

Hotel** MaritimeHotel**
Achtopol

Achtopol - další odkazy

Achtopol - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Achtopolu, naleznete na stránce slev na zájezdy do Achtopolu. Kompletní nabídku zájezdů do Achtopolu lze nalézt na stránce zájezdy do Achtopolu.

Achtopol - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Achtopolu ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Achtopolu vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Achtopolu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist