Last minute Balčik

Balčik last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Balčiku. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Balčiku a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Balčiku vybíráme

Lotos ***
21.6.(Čt) - 28.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Lotos, Balčik - foto objektuletecky, snídaně
12.190,- Kč, 5.990,- Kč

Balčik - last minute zájezdy

Balčik je město bílých domů s červenými střechami, bílých pískovcových skal na pobřeží a jedinečné botanické zahrady. Leží asi 30 km od Varny a 15 km od Albeny, založené bylo v 5. stol.př.n.l. Básník Ovidius opěvoval jeho krásu a nazval ho Bílým městem. Balčik má pískovou pláž s pozvolným vstupem do moře a hezkou last minute dovolenou zde lze tedy prožít i s dětmi. U další pláže v jižní části města je tobogán. K nejvýznamějším pamětihodnostem města patří Palác rumunské královny Marie s přilehlými parky a botanickou zahradou, postavený v roce 1931. Je zajímavě řešený. Při prohlídce můžete vidět minaret, kamenný královnin trůn a unikátní kaktusovou zahradu, ve které najdte 3000 druhů rostlin, stromy a keře z celého světa, vodopády, potůčky a romantická jezírka. Tomuto místu se říká Tichoto gnezdo (Tiché hnízdo). K dalším pamětihodnostem patří etnografické a historické muzeum.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Balčiku s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Aparthotel***** BlackSeaRama Club ResidenceAparthotel*****
Balčik

Hotel***** BlackSeaRama VillasHotel*****
Balčik

Hotel**** Royal BayHotel****
Balčik

Hotel**** Royal BeachHotel****
Balčik

Balčik - další odkazy

Balčik - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Balčiku, naleznete na stránce slev na zájezdy do Balčiku. Kompletní nabídku zájezdů do Balčiku lze nalézt na stránce zájezdy do Balčiku.

Balčik - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Balčiku ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Balčiku vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Balčiku.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist