Last minute Burgas

Burgas last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Burgasu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Burgasu a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Burgas - last minute zájezdy

Burgas je průmyslové středisko, ekonomické a kulturní centrum a také významný přístav, nacházející se na jižním pobřeží Bulharska. Doky jsou umístěné na okraji města, takže nenarušují jeho vzhled a nepřekážejí rozvoji turistiky. Nachází se zde i strategicky důležité letiště. Burgas se pyšní nepřeplněnými dlouhými plážemi s jemným bílým pískem a již kvůli nim je někdy vhodné počkat si na lákavou nabídku last minute dovolené.

Díky níže položeným břehům se poblíž města utvořila tři jezera: Atanasovské, Burgaské a Mandrenské. Na mysu Atija blízko u Mandrenského jezera se nachází klášter Sveti Anastasija. Pokud se návštěvníci rozhodnou vystoupit na pohoří Buyuk Mahya, čeká je úchvatný pohled na mnoho hradů, chrámů a mohyl. Významné a turisty často vyhledávané jsou i místní lázně. Město nabízí množství atrakcí zejména pro mladé. Noční kluby a diskotéky se částo nacházejí přímo na pláži. K dispozici jsou vodní skútry, plážový volejbal atd. Každoročně v květnu se zde koná Mezinárodní folklórní festival.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Burgasu s výhodnými zájezdy typu last minute

Je nám líto, ale v této chvíli vám nejsme schopni nabídnout žádný zvýhodněný zájezd do Burgasu. S největší pravděpodobností je na last moment nabídky ještě brzy. Ale nevěšte hlavu! Jste-li netrpěliví, již nyní vám můžeme nabídnout katalogové zájezdy do Burgasu. A těm z vás, kteří jsou ochotni si ještě pár dní počkat, doporučujeme navštívit tuto stránku později. Můžete se spolehnout, že jakmile přijde ten správný čas, určitě zde naleznete pestrou nabídku last minute zájezdů.
Burgas - další odkazy

Burgas - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Burgasu, naleznete na stránce slev na zájezdy do Burgasu. Kompletní nabídku zájezdů do Burgasu lze nalézt na stránce zájezdy do Burgasu.

Burgas - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Burgasu ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Burgasu vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Burgasu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist