Last minute Černomorec

Černomorec last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Černomorce. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Černomorce a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Černomorce vybíráme

Costa Bulgara ***
26.6.(Út) - 7.7.(So), 11 nocí
Hotel Hotel*** Costa Bulgara, Černomorec - foto objektuletecky, snídaně
17.490,- Kč, 11.390,- Kč

Černomorec - last minute zájezdy

Prvním letoviskem, kterým turisté, směřující na last minute letecké zájezdy do Bulharska, projíždějí při transferu z letiště v Burgasu směrem na jih, do hotelů a penzionů prázdninových středisek Djuni, Primorsko, Sozopol, Kiten či Lozenec, je Černomorec. Ten leží něco málo přes 20 kilometrů jihovýchodním seměrem od přístavního města Burgas.

Letovisko Černomorec se rozkládá na malém poloostrově s krásnou přírodou v jeho bezprostředním okolí. Přímo v letovisku, v malé zátoce na sever od centra, se nachází asi půl kilometru douhá písečná pláž, která bývá jen velmi výjimečně přeplněná. I to je důvodem, proč jsou last minute zájezdy do Černomorce tak oblíbené. Turisté to mají z hotelů a penzionů jen kousek k moři a nemusejí se tak kvůli koupání na pláži nikam daleko trmácet. Kromě městské pláže se nacházejí v okolí městečka Černomorec ještě další 3 pláže. Jedna z menších pláží je z obou stran lemována skalisky a pláž, která se táhne až k Sozopolu, se nazývá Gradina. Všechny poskytují svým návštěvníkům pestré možnosti sportovního vyžití v podobě celé řady vodních a plážových sportů.

A i když tady mají turisté možnost lenošit a odpočívat hned na několika písčitých plážích, nabízí Černomorec, jako jedno z mála bulharských letovisek, možnost opalovat se na skalách. Moře je pak v takových místech jasně průzračné a čisté, neboť se tady nenachází písek, který by příboj zvedal ze dna moře. Moře je v okolí městečka Černomorec teplé a čisté a na většině pláží má jen pozvolný vstup do vody. To ocení hlavně neplavci a také rodiče, kteří se nemusejí obávat pustit své děti samotné do vody. Na plážích jsou k půjčení šlapadla, surfy či vodní skútry.

Nedaleko od zdejších pláží mohou návštěvníci vesničky Černomorec zajít do některé z místních útulných restaurací na něco dobrého z vynikající balkánské kuchyně. Nechybí tady tradiční trh s ovocem a zeleninou, na kterém je možné nakoupit čerstvé potraviny z okolních zahrad a políček. Jedinečnou atmosféru městečka Černomorec pak dokresluje zdejší malebný rybářský přístav v severní části letoviska.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Černomorci s výhodnými zájezdy typu last minute

Je nám líto, ale v této chvíli vám nejsme schopni nabídnout žádný zvýhodněný zájezd do Černomorce. S největší pravděpodobností je na last moment nabídky ještě brzy. Ale nevěšte hlavu! Jste-li netrpěliví, již nyní vám můžeme nabídnout katalogové zájezdy do Černomorce. A těm z vás, kteří jsou ochotni si ještě pár dní počkat, doporučujeme navštívit tuto stránku později. Můžete se spolehnout, že jakmile přijde ten správný čas, určitě zde naleznete pestrou nabídku last minute zájezdů.
Černomorec - další odkazy

Černomorec - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Černomorce, naleznete na stránce slev na zájezdy do Černomorce. Kompletní nabídku zájezdů do Černomorce lze nalézt na stránce zájezdy do Černomorce.

Černomorec - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Černomorce ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Černomorce vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Černomorci.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist