Last minute Kranevo

Kranevo last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Kraneva. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Kraneva a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Kraneva vybíráme

Morski Dar **
25.6.(Po) - 6.7.(Pá), 11 nocí
Hotel Hotel** Morski Dar, Kranevo - foto objektuletecky, bez stravy
12.290,- Kč, 7.190,- Kč

Kranevo - last minute zájezdy

Oblast Kranevo je přímořským letovskem Bulharska a nachází se mezi oblastmi Albena a Zlaté Písky. Je označováno jako předměstí Albeny, ale narozdíl od Albeny zde můžete svou dovolenou strávit levněji. Pokud chcete prožít dovoleno plnou luxusu a rozmazlování a ušetřit, tak je pro Vás Kraveno tou pravou volbou. Díky několika kilometrům dlouhé pláže, která vede až do Albeny, si zde není problém najít to svoje místečko na relaxaci a slunění. Do Kraneva míří i turisté z ostatnch oblastí, jelikož se zde mohou levněji najíst či si koupit nějaký ten suvenýr.

Pokud byste se chtěli vydat na výlet, máte zde hned několik možností. Kromě návštěvy oblastí Albeny a Varny, které Vám nabízejí mnoho turistických možností, se můžete např. vydat do Balčíku, kde se nachází nádherná botanická zahrada, lázně či skalní klášter Aladzha. Další možností je přírodní rezervace Batovo, kde na Vás čeká nepřeberné množství chráněných rostlin, ale hlavně si tu můžete odpočinout v klidu nabízející přírodě. A nakonec při cestě do Zlatých písků na Vás čekají ruiny římského opevnění či velmi staré molo z dob minulých.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Kranevu s výhodnými zájezdy typu last minute

Je nám líto, ale v této chvíli vám nejsme schopni nabídnout žádný zvýhodněný zájezd do Kraneva. S největší pravděpodobností je na last moment nabídky ještě brzy. Ale nevěšte hlavu! Jste-li netrpěliví, již nyní vám můžeme nabídnout katalogové zájezdy do Kraneva. A těm z vás, kteří jsou ochotni si ještě pár dní počkat, doporučujeme navštívit tuto stránku později. Můžete se spolehnout, že jakmile přijde ten správný čas, určitě zde naleznete pestrou nabídku last minute zájezdů.
Kranevo - další odkazy

Kranevo - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Kraneva, naleznete na stránce slev na zájezdy do Kraneva. Kompletní nabídku zájezdů do Kraneva lze nalézt na stránce zájezdy do Kraneva.

Kranevo - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Kraneva ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Kraneva vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Kranevu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist