Last minute Nesebar (Nesebr)

Nesebar (Nesebr) last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Nesebaru (Nesebru). Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Nesebaru (Nesebru) a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Nesebaru (Nesebru) vybíráme

Kamenec ***
25.6.(Po) - 2.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel*** Kamenec, Nesebar (Nesebr) - foto objektuletecky, all inclusive
18.490,- Kč, 6.480,- Kč

Nesebar (Nesebr) - last minute zájezdy

Nesebar (Nesebr) - ilustrační fotografie Nesebar (Nesebr) - ilustrační fotografie Nesebar (Nesebr) - ilustrační fotografie

Vyhledávané bulharské turistické letovisko Nesebar leží asi 30 km severním směrem od přístavního města Burgas, kde se také nachází mezinárodní letiště. V posledních letech se Nesebar stal cílem pro last minute zájezdy do Bulharska nejen českých, ale také zahraničních turistů, kteří sem přilétají prožít příjemný čas dovolené a odpočinku. Nesebar je totiž úžasnou kombinací celé řady historických památek, čistého a průzračného moře, dlouhých písečných pláží, levného a chutného stravování pestré bulharské kuchyně a v neposlední řadě také spousty možností, jak ať již aktivně, nebo pasivně strávit volný čas odpočinku. To jsou hlavní důvody, proč získávají zájezdy do letoviska Nesebar mezi turisty na stále popularitě. Dalším pádným argumentem je také blízkost jednoho z největších dovolenkových resortů v Bulharsku Slunečného pobřeží, které leží jen asi 2 kilometry severně od Nesebaru.

Starobylé městečko Nesebar se nachází necelých 30 kilometrů severně od Burgasu. Díky své bohaté historii, která na turisty na zájezdech do městečka Nesebar dýchá prakticky na každém kroku a které je nejvíce patrná v dlážděných uličkách starého města, se městečko Nesebar dostalo dokonce na prestižní Seznam světového dědictví UNESCO. Dovolená v Nesebaru je tak ideální možností, jak trávit lední dovolenou u moře, pro turisty, kteří se zajímají o historii nebo mají duši romantiků. Celá řada domů z předminulého století, četné kostely a hradby z Byzantské éry dodávají centru letoviska Nesebar jedinečnou přitažlivost.

Historické centrum letoviska Nesebar se rozkládá na malém poloostrově, který je spojen s pevninou úzkou šíjí. U brán starého města se nachází dřevěný větrný mlýn a v historickém jádru mohou turisté na výhodných last minute zájezdech navštívit kromě několika kostelů také archeologické a etnografické muzeum. A když už se bude některý z turistů procházet křivolakými uličkami starého města, určitě by neměl zapomenou navštívit také starý rybářský přístav nebo ruiny dávných hradeb, které kdysi chránily město Nesebar před nezvanými hosty.

Na atraktivní last minute zájezdy se ale do Nesebaru nejezdí nebo nelétá jen kvůli jeho bohaté a pestré historii. Nejvíce turistů volí Nesebar jako destinaci pro svou letní dovolenou kvůli koupání v čistém a prohřátém moři a v neposlení řadě též pro vyhlášené písečné pláže v okolí letoviska. Ty jsou zde čisté, široké a jen s mírným vstupem do vody. Jsou tedy skvělým místem pro rodinnou dovolenou, neboť rodiče se nemusejí obávat pustit své ratolesti samotné do vody. Aktivní jedinci mají možnost na plážích vyzkoušet celou řadu vodních sportů a dalších volnočasových aktivit, ke kterým patří například potápění, tenis, volejbal, jízda na kole, paragliding, jízda na vodním banánu či vodní lyžování.

S blížícím se večerem pak návštěvníci městečka Nesebar většinou zamíří na nákupy do četných obchodů a obchůdků ve městě nebo se vydají na něco dobrého do některé z mnoha zdejších restauracích.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Nesebaru (Nesebru) s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Afrodita BeachHotel***
Nesebar

Hotel**** ArsenaHotel****
Nesebar

Hotel**** ArsenaHotel****
Nesebar

Hotel** ArsenalHotel**
Nesebar

Hotel**** Bilyana BeachHotel****
Nesebar

Hotel*** CopacabanaHotel***
Nesebar

Hotel*** DaliaHotel***
Nesebar

Hotel*** EvridikaHotel***
Nesebar

Hotel**** Festa PanoramaHotel****
Nesebar

Hotel*** ItaliaHotel***
Nesebar

Hotel*** ItaliaHotel***
Nesebar

Hotel*** Jussi FamilyHotel***
Nesebar

Hotel*** KamenecHotel***
Nesebar

  Následující Zobrazit další hotely v Nesebaru (Nesebru)1 - 2 - 3 - 4
Nesebar (Nesebr) - další odkazy

Nesebar (Nesebr) - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Nesebaru (Nesebru), naleznete na stránce slev na zájezdy do Nesebaru (Nesebru). Kompletní nabídku zájezdů do Nesebaru (Nesebru) lze nalézt na stránce zájezdy do Nesebaru (Nesebru).

Nesebar (Nesebr) - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Nesebaru (Nesebru) ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Nesebaru (Nesebru) vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Nesebaru (Nesebru).

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist