Last minute Primorsko

Primorsko last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Primorska. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Primorska a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Primorska vybíráme

Perla Royal ****
21.6.(Čt) - 28.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Perla Royal, Primorsko - foto objektuletecky, all inclusive
21.130,- Kč, 9.990,- Kč

Primorsko - last minute zájezdy

Právě se nacházíte na 3. stránce našeho přehledu hotelů s last minute zájezdy v Primorsku v Bulharsku. Více informací o last minute zájezdech do Primorska naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Primorsku s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Penzion** KostoviPenzion**
Primorsko

Hotel*** LevelHotel***
Primorsko

Penzion** MariaPenzion**
Primorsko

Penzion** MariaPenzion**
Primorsko

Hotel** MilaHotel**
Primorsko

Hotel** MilaHotel**
Primorsko

Penzion*** Mistral IIIPenzion***
Primorsko

Hotel*** MonelloHotel***
Primorsko

Penzion** Morsko KončePenzion**
Primorsko

Hotel*** NadjaHotel***
Primorsko

Penzion** No Name PrimorskoPenzion**
Primorsko

Penzion** NordikPenzion**
Primorsko

Hotel*** North BeachHotel***
Primorsko

Hotel*** OriosHotel***
Primorsko

Zobrazit předcházející hotely v Primorsku Předchozí Následující Zobrazit další hotely v Primorsku1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
Primorsko - další odkazy

Primorsko - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Primorska, naleznete na stránce slev na zájezdy do Primorska. Kompletní nabídku zájezdů do Primorska lze nalézt na stránce zájezdy do Primorska.

Primorsko - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Primorska ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Primorska vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Primorsku.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist