Last minute Svatý Vlas

Svatý Vlas last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Svatého Vlasu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Svatého Vlasu a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Svatého Vlasu vybíráme

Sveti Vlas ***
19.6.(Út) - 26.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel*** Sveti Vlas, Svatý Vlas - foto objektuletecky, snídaně
11.890,- Kč, 4.990,- Kč

Svatý Vlas - last minute zájezdy

Malé městečko na břehu Černého moře v Bulharsku s názvem Svatý Vlas leží jen necelých 5 kilometrů od známého a hojně navštěvovaného letoviska Slunečné pobřeží. Do nejbližšího města s mezinárodním letištěm Burgasu, kde přistávají letadla s turisty, mířícími do Bulharska na last minute zájezdy do Svatého Vlastu, je to asi 45 kilometrů jižním směrem. Letovisko je ze severního směru dobře chráněno nedalekým pohořím Stará Planina, jehož zalesněné svahy tvoří letovisku příjemné a svěží panorama. Do oblíbeného letoviska Nesebar je to z městečka Svatý Vlas jen asi 10 kilometrů.

Díky blízkým horám panuje v městečku Svatý Vlas kombinace přímořského a horského podnebí a proto jsou nejen zájezdy s last minute slevou do tohoto letoviska doporučovány všem turistům, kteří trpí obtížemi dýchacího ústrojí. Příjemné prázdninové letovisko lze obecně doporučit těm turistům, kteří vyhledávají spíše klidnější místa a během dovolené mají rádi pohodu. Pod starobylým centerm městečka Svatý Vlas byla vybudován komplex hotelů, který navazuje na zdejší pláž. Ta se po několika stovkách metrů stáčí na jih a přechází ve Slunečné pobřeží.

Celková délka pláží střediska Svatý Vlas se pohybuje kolem 1 kilometru a šířka je většinou asi 20 metrů. Vedle hlavní pláže tady mají návštěvníci Svatého Vlasu k dispozici ještě jednu, daleko menší pláž, která se nazývá Campinga. Písčité i oblázkové pláže obvykle nejsou přeplněné a nechybí na nich vybavenost v podobě barů a plážových restaurací. Podél pobřeží se východním směrem vine silnice ke staré pevnosti, jež je místní zajímavostí. Na východním konci městečka Svatý Vlas se nachází malý rybářský přístav, který je vděčným cílem návštěvníků letoviska během romantických večerních procházek podél pobřeží.

Last minute zájezdy do Svatého Vlasu si oblíbily také rodiny s dětmi, neboť pro ně je zdejší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře ideálním místem, kde mohou nechat své ratolesti bez obav skotačit v čistých vodách Černého moře. V letovisku Svatý Vlas pochopitelně vedle hotelů a apartmánů nechybí ani doplňkové služby pro turisty, mezi které patří restaurace s příjemnými cenami a obchůdky s nejrůznějším zbožím, stejně jako možnosti dalšího sportovního vyžití v podobě hřiště na plážový volejbal, tenis a další sporty. Komu by byla tato zařízení málo, může využít pravidelného letoviska Svatý Vlas se Slunečným pobřežím a vydat se strávit den do nedalekého oblíbeného a lépe vybaveného letoviska.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely ve Svatém Vlasu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Ceasar Palace BeachHotel****
Svatý Vlas

Hotel***** Garden Of EdenHotel*****
Svatý Vlas

Hotel*** IrisHotel***
Svatý Vlas

Hotel*** JuliaHotel***
Svatý Vlas

Hotel*** LarisaHotel***
Svatý Vlas

Studio / Apartmán*** Magic Dreams ApartStudio / Apartmán***
Svatý Vlas

Hotel***** MoonlightHotel*****
Svatý Vlas

Hotel***** MoonlightHotel*****
Svatý Vlas

Hotel*** OlympHotel***
Svatý Vlas

Hotel*** PanoramaHotel***
Svatý Vlas

Aparthotel*** Panorama DreamsAparthotel***
Svatý Vlas

Hotel*** Paradise BeachHotel***
Svatý Vlas

Hotel**** Paradise BeachHotel****
Svatý Vlas

Hotel**** Paradise BeachHotel****
Svatý Vlas

Svatý Vlas - další odkazy

Svatý Vlas - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Svatého Vlasu, naleznete na stránce slev na zájezdy do Svatého Vlasu. Kompletní nabídku zájezdů do Svatého Vlasu lze nalézt na stránce zájezdy do Svatého Vlasu.

Svatý Vlas - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Svatého Vlasu ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Svatého Vlasu vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než ve Svatém Vlasu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist